,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Московський Гелловін
  • 4 ноября 2013 |
  • 21:11 |
  • polvic |
  • Просмотров: 758
  • |
  • Комментарии: 7
  • |
-13
Пишу це в самий день Гелловіну в Канаді. Біля кожного будинку тут стирчать різні страхоття, які покликані відлякувати злих духів. Увечері від хати до хати будуть ходити діти, перебрані за чудиськ, а їм даруватимуть цукерки.

А от Росія має теж свій Гелловін. Який, правда, триває не день і не два. І називається він УКРАЇНСЬКА ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ. Цього злого духа Росія відлякує з особливим фанатизмом, вдаючись до брехні та фальсифікацій.

Набридлива пісня про те, що росіяни і українці один народ, з особливою наполегливістю звучить саме тепер, коли на обрії засяяла страшнюща примара євроінтеграції. Сипонули, як з відра, прогнози і страшилки, заклинання і плачі.

Росія гірко оплакує зраду українців. І саме слово "ЗРАДА" затьмарює росіянам очі. Різко падає прихильність до українців. Ще трохи - і ми скотимося в рейтингу зненавиджених народів до клятих америкосів.

У чому полягає та зрада, важко пояснити. Бажання одного народу жити окремо від другого таке ж природне, як бажання однієї родини жити окремо від іншої в комунальній квартирі. Навіть Повєткіна повело і він теж заскиглив про один народ.

Кількасерійний документальний фільм "Русская Окраина" повністю присвячений зрадникам-малоросам. Були ми, мовляв, "русскімі", а підступні поляки з австріяками перетворили нас на українців.

І дарма, що ми ніколи "русскімі" не були, а лише русинами, що й зафіксовано в літописах. І мова наша була "руська", а не русская. Відомий лінгвіст Володимир Даль писав, що не міг порозумітися з селянами Підмосков'я, вони його не розуміли.

Саме Даль, а за ним і Дмитро Ліхачов наполягали, що мову Русі треба називати "руською" чи то пак "русьской". Однак російська імперська пропаганда ніколи не звертала на це уваги.

Російські підручники замовчують той факт, що Московія ніколи Руссю не була. Ось кілька цитат. Новгородський літопис: "Лето 1149. Иде епископ Нифонт из НОВГОРОДА В РУСЬ"; "Лето 1165. Ходи игумен Юрьевский в Русь, В КИЕВГРАД".

Отже, навіть новгородці себе Руссю не вважали.

Іпатьєвський літопис: "Лето 1155. Юрий иде из Суздаля на Русь".

Лаврський літопис, 1152 рік: "В то же лето поиде Гюрги с сынми своими и с ростовцы с суждальци и с рязанци и со князи рязаньскыми в Русь...".

На європейських картах Русь межує з Польщею, Литвою, Лівонією і Московією або ж Тартарією.

Таких прикладів можна наводити безліч, але вони існують самі по собі, а імперська пропаганда сама по собі. У фільмі "Русская Окраина" розповідається також про велику цивілізаційну роль Росії, де усім малим народам жилося, як Бога за пазухою, а от, мовляв, європейці знищили чимало індіанських племен.

Імперіалізм всюди був жорстоким, у тому числі й російський. Бо і в Росії позникало чимало народів, а деякі з них, якщо й уціліли, то в такій малій кількості, що їхнє зникнення не за горами.

Уже зараз приреченими стали такі європейські - не азійські! - народи, як інгерманландці, вепси, водь, іжорці. Русифікуються карели, марійці, мордвини, удмурти, чуваші, комі. Викладання на їхніх мовах зведено до мінімуму, а часто взагалі відсутнє.

Малі народи Півночі навіть нема що порівнювати з малими народами Канади. Можу засвідчити, що усі жителі провінцій, де добувають корисні копалини, отримують щорічну ренту за використання ресурсів і надр землі, де вони живуть. Чи ділиться Росія і лічно Путін з якими-небудь ненцями чи евенками своїми прибутками? Ні.

Та повернемося до заклинань про єдиний народ. Чи можна вважати народ єдиним, якщо ментальність і ставлення до релігії різні? За релігійною ознакою поділилося чимало народів.

І навіть якщо вважати, що української мови не існує, як свідчить імперська пропаганда, то куди приховати той факт, що релігійність українців незмірно вища за релігійність росіян?

В Україні у Великодніх богослужіннях взяло участь понад 10 мільйонів осіб.

"В России в праздновании Пасхи приняли участие около 4 миллионов человек", - свідчать дані їхнього МВД.

Зате у святкуванні Дня Пабєди взяло участь 1,5 мільйони українців і 10 мільйонів росіян. При цьому варто зауважити, що Великодні святкування ніхто спеціально не організовував, а Дєнь Пабєди в Україні здебільшого добровільно-примусовий, куди зганяють бюджетників і студентів зі школярами.

І ще: населення України - 46 мільйонів, а Росії - 142!

Ось вам і розгадка, чому товариш Гундяєв так наполегливо вгризається в Україну. Бо саме тут лежать церковні гроші.

Ще інша статистика свідчить, що у 2012 році кількість православних Київського патріархату і греко-католиків, які святкували Великдень, значно перевищила за кількістю православних Московського патріархату включно з православними Росії.

Саме тому риторика голови відділу Московського патріархату із взаємин Церкви та суспільства протоієрея Всеволода Чапліна, який на стало поселився в телевізорі, нічим не відрізняється від риторики радикальних ісламістів.

Жодних реформ у церкві він не допускає: "нам іноді намагаються нав'язати і такі моделі міжрелігійного діалогу, які припускають релігійний синкретизм, об'єднання всіх релігій в одну, стирання богословських відмінностей, змішування символіки, обрядових дій, що відторгається нашими народами".

Тобто сама думка про повернення до єдності світового християнства викликає у нього спротив і страх за "наш історичний простір". Хоча апостол Павло заповідав, що перед Церквою немає ні елліна, ні юдея, ні варвара, ні скіфа, а є лише всюди і у всьому Христос. Виходить, апостол Павло такий самий розкольник.

Однак російські блюстителі єдіной вєри не гребують підлими і підступними діями, аби лише добитися розколу в Київському патріархаті та серед греко-католиків. Саме з цією метою з Чехії прибув аферист Догнал і заснував окрему псевдо-конфесію, до якої втягнув цілу зграю таких самих аферистів.

Саме секта Догнала закликав уряди Росії та Білорусі ввести війська в Україну, аби зупинити євроінтеграцію.

Голова (вже колишній) львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук заявив недавно у прямому ефірі телеканалу "ЗІК", що "особисто в мене є претензії до СБУ. Пан Догнал прос

ить ввести в Україну війська Російської Федерації і Білорусі й навести тут конституційний лад... Це необхідно кваліфікувати не інакше, як заклик до повалення конституційного ладу в Україні. Ми вже про це говоримо три тижні з керівництвом СБУ. Є багато підстав для того, аби вважати, що наша служба міграції працює неналежним чином".

Але претензії можна висловлювати не лише до СБУ, але й до міліції, яка чудово знає, де знаходиться офіс догналітів, однак бреше, що не може туди потрапити. Їх, бачте, посилають на три веселі букви. А підрозділ, який дуже близький до СБУ, якраз і охороняє секту.

Дивно, але факт, що догналіти виступають також проти сланцевого (українською треба писати "лупакового") газу і навіть проти таких невинних героїв мультиків, як Губка-Боб чи Сімпсони, свідчить, що плани у них широкоформатні. Адже герої цих мультиків прийшли не з Росії, а з Америки!

Зате вони нічого не мають проти мультиків, які оспівують русскіх багатирєй і вєлікую Русь, яка самовіддано б'ється з Ідоліщєм Паганим. Не здивуюся, якщо в образі того Ідоліща доведеться небавом упізнати не тільки американця, але й зрадника-українця.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх