,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Послання племені навахо
+7
Послання племені навахо


Коли в 1960-х роках НАСА готувала астронавтів для польоту на Місяць, деякі тренування проводилися в пустелях Арізони на територіях резервації індіанців племені навахо.

Одного разу старий індіанець з сином пасли овець і наткнулися на одну таку команду. Старий, який говорив тільки на мові племені навахо, запитав через сина, який говорив по-англійськи: «Чим займаються ці люди у великих білих костюмах?» Один з членів супроводжуючої команди відповів йому, що вони практикуються для польоту на Місяць.

Старий запитав, чи може він послати з ними на Місяць повідомлення. Співробітники НАСА зачули хорошу рекламу і швидко погодилися. Вони дали старому магнітофон, і той записав коротке повідомлення на мові навахо. Син відмовився перевести його на англійську.

Пізніше, представники НАСА дали послухати повідомлення іншим індіанцям навахо. Вони всі посміялися, але жоден з них не захотів переводити послання старого на англійську, посилаючись на труднощі перекладу. Нарешті, представники НАСА звернулися до відомого професора-лінгвіста – спеціаліста з індіанських мов. Той послухав повідомлення, засміявся і переклав:


«Місячні брати! Слідкуйте за цими людьми в обидва ока – вони прийшли відібрати ваші землі!»Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх