,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Бєлгород. ФОТО
  • 2 октября 2010 |
  • 22:10 |
  • Batman |
  • Просмотров: 55508
  • |
  • Комментарии: 20
  • |
0
Я ту у неділю завітав з другом до Бєлгорода:
Бєлгород. ФОТО

та трошки по фотографував, але з початку факти:
Бє́лгород (рос. Белгород) — місто обласного підпорядкування в Росії, центр Бєлгородського району, адміністративний центр Бєлгородської області. Розташоване на південній окраїні Середньоруської височини, переважно на правому березі Сіверського Дінця (притока Дону), за 695 км на південь від Москви.

Сьогодні Бєлгород є одним із найкрасивіших міст півдня Росії. Неодноразово займав почесне перше місце за чистотою і благоустроєм серед міст Росії. Чисельність населення міста з кожним роком помітно збільшується за рахунок приїжджих з півночі. Бєлгород відрізняє вигідне географічне положення. До українського кордону 40 кілометрів, а до Харкова — 70 км. Це робить життя в місті порівняно недорогим і досить комфортабельним.

Історія

Місто засноване у XIII столітті як фортеця. Вона неодноразово спалювалася при набігах татаро-монголів, і тому за указом царя Федора Івановича вона була відбудована заново, причому цього разу будівельним матеріалом був камінь. Із цього часу Бєлгород став головним містом 800-кілометрової оборонної лінії, яка захищала Російську державу від набігів кримських татар. На початку XVIII століття, після приєднання України, була побудована нова оборонна лінія і стратегічне значення Бєлгорода значно зменшилося. Незабаром після завоювання Криму в 1785 році місто було виключене з числа діючих фортець.

18 (29) грудня 1708 року місто стало центром Бєлгородської провінції Київської губернії. 1 (12) березня 1727 року Бєлгород став центром губернії, до якої входили також міста Орел і Харків. Після скасування губернії 23 травня (3 червня) 1779 року Бєлгород стає повітовим містом Курської губернії.

У XIX столітті основою промисловості в місті був видобуток крейди, вовномийні та переробка воску. Бєлгородські свічки дуже славилися по всій країні. До середини XIX століття місто було одним із головних центрів торгівлі салом і напоями, які містили алкоголь (горілкою). Наприкінці XIX століття в місті було 15 церков і 2 собори, чоловічий і жіночий монастирі, чоловіча класична гімназія, жіноча восьмикласна гімназія, учительські інститут та семінарія, духовне початкове училище, повітове і парафіяльне училища. Заводів було 41, з них: 7 салотопних, 3 миловарних, 7 шкіряних, 2 восково-свічкових, 2 сально-свічкових, 6 цегельних, 4 кахельних, 4 вапняних і 6 гончарних.

Радянська влада в місті була встановлена 26 жовтня (8 листопада) 1917 року. 14 травня 1928 року ліквідовано Бєлгородський повіт і Курську губернію. Бєлгород стає центром Бєлгородсього округу Центрально-Чорноземної області, яка була ліквідована 1934 року. 13 червня 1934 року Бєлгород стає центром Бєлгородського району Курської області.

Під час Великої Вітчизняної війни в околицях Бєлгорода йшли кровопролитні бої. На честь звільнення міста і Орла від фашистів 5 серпня 1943 року був даний салют у Москві. Із того часу Бєлгород називають містом першого салюту, а 5 серпня святкується День міста. 6 січня 1954 року місто стало центром.


Бєлгород такий собі файний, охайний, ну вже понад 10 років, як став таким
Бєлгород. ФОТО

Бєлгород. ФОТО

Бєлгород. ФОТО

Але на кожному кроці, куди не подивись
Бєлгород. ФОТО

Бєлгород. ФОТО

Бєлгород. ФОТО

Бєлгород. ФОТО

Бєлгород. ФОТО

Бєлгород. ФОТО

Бєлгород. ФОТО

Бєлгород. ФОТО

Бєлгород. ФОТО

Бєлгород. ФОТО

Бєлгород. ФОТО

Бєлгород. ФОТО

Бєлгород. ФОТО

Бєлгород. ФОТО

Бєлгород. ФОТО

Бєлгород. ФОТО

Та що цікаво, що більш не якої політ реклами я не бачив, здається, що конкурентів нема, чи вони так всобі впевненні, що реклама їм не потрібна. А ще зі всіх радіо постійно чути "Первая в делах, первая в списке!", може перша у списку, бо більш нікого нема?

Посміхнуло
Бєлгород. ФОТО

Бєлгород. ФОТО

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх