,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


На поповнення капіталу "ПриватБанку", з урахуванням рефінансування, держава витратила 7% ВВП
+2
На поповнення капіталу "ПриватБанку", з урахуванням рефінансування, держава витратила 7% ВВП. Про це в ефірі "5 каналу" заявив голова Ради НБУ Богдан Данилишин

"Рада НБУ вчора зробила оцінку, що на поповнення капіталу "Приватбанку" вже витрачено еквівалент майже 5% ВВП. З урахуванням рекапіталізації 38,5 мільярдів гривень – це вже 7% ВВП. Звичайно, це багато, але в тих умовах, в яких перебував "Приватбанк" наприкінці 2016 року, якби держава не націоналізувала "Приватбанк", втрати могли бути набагато вищими", – заявив Данилишин.
Крім того, він зазначив, що діяльність керівництва Національного банку з очищення банківської системи України була високопрофесійною.

"Рада НБУ констатувала достатньо ефективну діяльність правління Національного банку з очищення банківської системи в цілому. Звичайно, вона могла бути більш ефективною і більш цілеспрямованою, але ми повинні дивитися, в яких умовах проходила політика очищення банківської системи. Я вважаю, що діяльність правління НБУ з очищення банківської системи була високопрофесійною і відповідала стандартам щодо розвитку банківської діяльності, які зараз досить поширені у всьому світі", – заявив Данилишин.
Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх