,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Українські продукти в Туркменістані змітають з полиць. Інтерьвю з першим секретарем Посольства України в Туркменістані Олегом Мацьовитим.
+3
- Туркменістан дуже зацікавлений в Україні як у постачальнику технологій, продукції машинобудування, зокрема, енергетичного машинобудування, залізничного та автомобільного транспорту, металургійної продукції, електрообладнання тощо. Співпрацюють з ДП НВКГ«Зоря»-«Машпроект», ПАТ «Турбоатом», ПАТ «Мотор Січ», ПАТ «Сумське НВО», ДП «Електроважмаш», ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», ПАТ «Азовмаш», компаніями «Інтерпайп», «Метінвест», КрАЗом. Продукція КРАЗу взагалі користується величезним попитом, враховуючи місцеві кліматичні особливості та специфіку грунту. Коли починається нове будівництво, першими заходять наші КРАзи. Ті ж самі російські Камази або навіть німецькі Мани впоратися з цим завданням не можуть. Спершу проходить українська машина, а потім – усі інші. Не менш популярними є українські вагони. Близько 70% залізничного складу Туркменістану – це Україна.

- А продукція сільського господарства?

- Картопля, цибуля, молочна продукція, борошно і борошняні вироби, кондитерські вироби. Серед продуктів тваринництва великим попитом користуються продукти переробки, це курятина і яловичина. Якщо бачать, що вироблено в Україні, то просто розмітають. У деяких випадках навіть не встигає доходити до полиць.

- Значить, у чому ми перевершили конкурентів?

- Щоб ви розуміли, Туркменістан орієнтується на найкраще. Що в світі вони бачать найкраще, то вони прагнуть завезти собі
Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх