,


Наш опрос
Как изменилась Ваша зарплата в гривнах за последние полгода?
Существенно выросла
Выросла, но не существенно
Не изменилась
Уменьшилась, но не существенно
Существенно уменьшилось
Меня сократили и теперь я ничего не получаю


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


ЄС надає Україні макрофінансову допомогу у розмірі 1 мільярда євро
-2
Також була підписана угода про 355 мільйонів євро фiнансової допомоги. 355 мільйонів спрямовано на бюджетну допомогу, яка супроводжується 10 мільйонами євро для змiцнення громадянського суспiльства та консолiдацiї держави.

Підписання відбулось у вівторок у Брюсселі в рамках візиту української делегації на чолі з прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком в Європейську комісію.

Відповідно до підписаного Меморандуму, Україні буде надано два транші кредиту по 500 мільйонів євро кожен. Під час спільної прес-конференції з головою Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк наголосив, що Росія має припинити використовувати газ, як зброю у боротьбі з Україною та у маніпулюванні Європою:

«Ми готові до ринкових відносин і Росія має припинити використання газу, як нового типу російської зброї. Якщо Росія відмовиться, ми притягнемо Росію до суду у Стокгольмі».

Арсенія Яценюка підтримав голова Єврокомісії. За словами Жозе Мануеля Баррозу Єврокомісія намагається відігравати роль посередника у кризі між Росією та Україною:

«На мою думку, ще не пізно, якщо Росія хоче працювати конструктивно. Я переконаний, що це в інтересах усіх в Європі, включно з Росією, призупинити такі дії і ми можемо перегорнути назад сторінку і ми можемо прийти до деескалації, справжньої деескалації конфлікту». ИсточникИнформация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх