,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Німецький концерн RWE розпочав поставки газу до України
-2
Дочірнє підприємство німецького концерну RWE з міста Ессен - RWE Supply & Trading - приступило до прокачки газу до України у вівторок, 15 квітня, повідомляють інформаційні агентства Reuters та dpa. За словами однієї з речниць концерну, походження газу не прив'язано до якогось конкретного постачальника. "Газ походить з нашого загального портфоліо", - сказала вона.
Підґрунтям для поставок стала відповідна угода, підписана між RWE та НАК "Нафтогаз України" ще 2012 року. Вона передбачає продаж українській компанії до 10 мільярдів кубометрів газу на рік.

Старт поставок німецького газу припав на черговий пік газового конфлікту між Україною та Росією, яка є головним постачальником "блакитного палива" для держави. Як уже повідомляла DW, нові суперечності виникли через скасування російською стороною знижки на газ для України, що була закріплена в міжнародних угодах як відповідь на пролонгацію права Росії на дислокацію в українському Севастополі свого військового флоту. Після невизнаної більшістю країн світу анексії Криму Москва в односторонньому порядку анулювала відповідні угоди і, як наслідок, заявила про нову ціну на газ без урахування знижки.

Україна ж відмовляється, в свою чергу, платити за газ за новими тарифами, які збільшилися з 268 до 485 доларів за 1000 кубометрів. Таку ціну українська сторона називає неринковою, невиправданою та такою, що не може бути визнаною Україною.

Німецький концерн RWE - не єдиний потенційний партнер, з яким Україна веде переговори щодо можливого постачання газу, аби зменшити залежність від прямих російських поставок. Подібні переговори ведуться також із французьким постачальником Gaz de France (GDF), компаніями та урядами Угорщини, Польщі та Словаччини.
Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх