,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Україна може почати 2014 без держбюджету
+3
Лідер діючої фракції Партія регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов каже про фінансовий стан України в 2014 році. Олександр Єфремов повідомляє , що уряд може зустріти 2014 без затвердження бюджету.

Експерти Мінфіну відзначають , що за останні 9 місяців у бюджеті країни намічена діра в 1,4 рази. Лідер діючої фракції Партії регіонів у Верховній Раді підсумовує ситуацію після проведеного погоджувальної ради парламенту. «Я не виключаю варіанту , що, можливо , — залежно від того , як працюватиме парламент , — січень — місяць ми будемо працювати по 1/ 12 бюджету поточного року» , — заявляє Олександр Єфремов.

За статистичними даними , за 2013 в держбюджеті намічений дохід у розмірі 370,6 млрд. гривень. А ось витрат відзначено більше доходу — 418,9 млрд. гривень. Відзначимо , що дефіцит державного бюджету за січень- вересень 2013 становить 35,211 млрд. гривень. Цей показник в 1,4 рази менше показника 2012 року. Нагадаємо , що в 2012 році бюджет країни був поповнений на 21,262 млрд. гривень.

Відзначимо , що уряд України вирішив почати переговори з Росією вже в найближчі тижні. Прем’єр -міністр України Микола Азаров сподівається , що в ході переговорів буде встановлена ​​точна ціна на газ. І тільки після можна говорити про формування українського бюджету на наступний 2014 -й рік. Своїми думками Микола Азаров поділився з журналістами телебачення та ЗМІ.

Багатьох цікавить , насамперед, питання , скільки коштуватиме тепер газ з Росії. Прем’єр -міністр розповів , що точної ціни поки назвати не може. Тому і говорити про формування держбюджету поки не можна. Азарову вдається лаконічно висловити цю проблему: «Ні , тому бюджету ще немає» , — зазначив , він кажучи про ціну газу. Микола Азаров підкреслює , що саме через ціни на газ ще не формується український бюджет. Під час ефіру одного з телеканалів прем’єр -міністр повідомляє: « Нам належить протягом двох тижнів провести предметні переговори в Російською Федерацією з тим програмам , які ми обговорювали вже не раз … і виробити ті показники , нормативи , які дозволять нам зробити бюджет 2014 ».

Україна може почати 2014 без держбюджету


My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх