,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Єврокомісія відкрила справу проти "Газпрому"
Єврокомісія відкрила справу проти "Газпрому"


Про це йдеться в повідомленні Єврокомісії.

"Розслідування ведеться за трьома можливим випадкам порушень конкуренції в Центральній і Східній Європі. По-перше, "Газпром", імовірно, розділив ринки газу та ускладнив вільні поставки в країни-члени ЄС. По-друге, компанія, можливо, перешкоджала диверсифікації поставок газу. Нарешті, "Газпром" міг встановити несправедливі ціни для своїх клієнтів та пов'язав їх з цінами на нафту", - йдеться у документі.

У відомстві зазначають, що справа перебуватиме серед пріоритетних, проте початок процедур в рамках розслідування не передбачає винесення будь-яких рішень заздалегідь не на користь "Газпрому".

Європейська влада підозрює російського газового гіганта в порушенні 102-ї статті договору про функціонування Європейського союзу, яка визначає дії, що мають розцінюватися як використання домінуючих позицій на ринку для впливу на торгівлю між країнами ЄС.

Комісія повідомила компанію і відповідні органи в окремих країнах Євросоюзу про початок розслідування. Якогось остаточного терміну для завершення супутніх процедур не встановлено.

"Тривалість розслідування залежить від ряду факторів та складності справи, необхідність виконання прав компанії на захист", - йдеться у повідомленні, пише ИТАР-ТАСС.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх