,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Україна зекономить завдяки газу з Європи
Україна зекономить завдяки газу з Європи


Українські газети пишуть про дешевший газ для України, недовіру до безпеки інтернет-крамниць та брак фінансування космічної програми в Україні.

Економія на газі чи привід до нової зустрічі у Стокгольмі?

Вже до кінця травня наступного року Україна отримає від німецької компанії RWE 5 мільярдів кубометрів газу, пише газета Комерсант Україна.

Міністерство енергетики сподівається, що цей проект окупиться досить швидко. Адже вартість газу, який надходитиме до України через Польщу, становить приблизно 360 доларів за тисячу кубометрів, в той час як за газ з Росії наступного року коштуватиме понад 430 доларів.

"Таким чином, імпорт кожного мільярда кубометрів газу принесе економію в 30 мільйонів доларів", - кажуть у міністерстві. Також планується скоротити постачання газу з Росії з 27,5 мільярдів кубометрів до 19,5 мільярдів.

"Звичайно, це загострить відносини з російською монополією, але для України таке загострення до певної міри вигідне – воно підштовхне російську сторону до перегляду контрактів та пошуку компромісів, чого ми давно домагаємося", - цитує газета голову правління альянсу "Нова Енергія України" Валерія Боровика.

Водночас видання наводить думку неназваного представника російського Газпрому, який каже, що "не виконавши контракт із нами (щодо імпорту визначених обсягів газу), Нафтогаз шукає обсяги на стороні. Це неприйнятно".

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх