,


Наш опрос
Хотели бы вы жить в Новороссии (ДНР, ЛНР)?
Конечно хотел бы
Боже упаси
Мне все равно где жить


Показать все опросы
Other

Рыболовным магазинам посоветуем тут товары Jaxon оптом, обращайтесь!

Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Україна підвищить мито на імпортні автомобілі
-8
Україна підвищить мито на імпортні автомобілі


Міжвідомча комісія з зовнішньої торгівлі ухвалила рішення про підвищення мита на імпортні автомобілі, проте документ ще не опубліковано і він не набрав сили.

Як передає кореспондент УНІАН, про це міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко повідомив сьогодні на брифінгу.
«Рішення комісією ухвалене, але зараз проводяться відповідні консультації з нашими найбільшими торговими партнерами, по завершенню яких рішення оприлюднять», - сказав П.Порошенко.

Він відзначив, що на сьогодні є всі підстави для збільшення мита.
«На сьогодні є всі підстави для того, щоб таким чином захищати ринок в Україні. Чому українські виробники і український ринок повинні бути захищені 6-10% митом, і це когось хвилює, ті виробники в Росії захищені 25% мита і успішно розвивають свою промисловість, і це нікого не хвилює», - сказав П.Порошенко.

Він підкреслив, що в Україні три останні роки істотно скорочується виробництво автомобілів, внаслідок чого втрачено більш як 12 тисяч робочих місць, різко зростає частка продукції іноземного виробництва.

«До речі, частка імпортних автомобілів у дефіциті платіжного балансу становить значну частину, і не реагувати на це ми не можемо», - сказав П.Порошенко.

Як повідомляв УНІАН, у травні цього року провідні українські автовиробники і Асоціація автовиробників України «Укравтопром» виступали за обмеження імпорту автомобілів, вважаючи, що на сьогодні у галузі склалася критична ситуація.

My Webpage

п.с. чергове покращення moralИнформация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх