,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


В 23 регіонах України збільшилось виробництво аграрної продукції
  • 5 сентября 2011 |
  • 23:09 |
  • m3k |
  • Просмотров: 1404
  • |
  • Комментарии: 1
  • |
В 23 регіонах України збільшилось виробництво аграрної продукції

За 7 місяців поточного року 23 регіони України суттєво наростили обсяги виробництва аграрної продукції. Загалом приріст валової продукції сільського господарства у порівнянні з відповідним періодом 2010 року становив на 9,1%, причому зростання відбулося як на підприємствах, так і в господарствах населення. Про це сьогодні повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

За словами очільника Мінагрополітики, завдяки вжитим на державному рівні заходам цього року вдалося зберегти позитивну динаміку виробництва сільськогосподарської продукції. «Зокрема, у січні – липні 2011 року забезпечено приріст валової продукції сільського господарства у порівнянні з відповідним періодом 2010 року на 9,1%, в тому числі на 12,2% в сільськогосподарських підприємствах та на 6,2% в господарствах населення. Це означає, що зростання виробництва агарної продукції відбувається в усіх категоріях господарств», - відзначив Микола Присяжнюк.

Як повідомив Міністр, обсяги виробництва валової продукції за 7 місяців нинішнього року зросли у 23 регіонах, з них найбільше в Харківській (на 36,1%), Херсонській (на 22,8%), Вінницькій (на 22,5%) та Хмельницькій (на 16%) областях. Незначне зменшення допущено в Сумській (на 0,7%) та Чернігівській (на 0,2%) областях.

Найкращих результатів вдалося досягти у виробництві зерна. В цілому виробництво зернових в Україні в поточному році очікується на рівні 50 млн. тонн, що на 11 млн. тонн більше, ніж у 2010 році. Таких результатів досягнуто завдяки системній роботі з ряду напрямів, зокрема щодо забезпечення покращення технологій вирощування сільськогосподарських культур, вдосконалення роботи в насінництві, здійсненню комплексу заходів із захисту рослин від шкідників та хвороб, проведенню роботи щодо покращення технічного і технологічного забезпечення аграріїв.

«Ми бачимо, що впровадження системних реформ у аграрному секторі держави вже дало змогу стабілізувати ситуацію в галузі та створило необхідні передумови для його подальшого зростання. Наступний крок – завершення земельної реформи – дасть змогу створити принципово нову систему кредитування аграріїв, що забезпечить подальше нарощування обсягів виробництва сільськогосподарської продукції», - наголосив Микола Присяжнюк.

На підтримку дітей працівників АПК та соціальної сфери села на 2011 рік передбачено понад 9 млн грн


Питання оздоровлення дітей знаходиться на постійному контролі Міністерства аграрної політики та продовольства України. Міністерство є головним розпорядником державних коштів, які спрямовуються на реалізацію бюджетної програми "Оздоровлення та відпочинок дітей працівників агропромислового комплексу".

Статтею 1 Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей" визначено перелік дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, зокрема, діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села. На цю програму Законом України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" передбачено фінансування з державного бюджету у сумі 9,024 млн. гривень. А постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2011 року № 167 затверджено Порядок використання коштів державного бюджету для оздоровлення та відпочинку дітей працівників агропромислового комплексу. Враховуючи інфляційні процеси в економіці, низьку середньомісячну заробітну плату працівників агропромислового комплексу, зазначеним Порядком передбачено збільшення часткової оплати вартості путівки з 665 до 725 гривень.

Відповідним наказом Мінагрополітики затверджено Перелік дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, до якого за пропозиціями головних управлінь агропромислового розвитку обласних державних адміністрацій включено 126 таких оздоровчих закладів.

Оздоровча кампанія Мінагрополітики влітку 2011 року пройшла в три зміни. На проведення першої та другої оздоровчих змін закладам оздоровлення та відпочинку за даною бюджетною програмою було спрямовано кошти в сумі 6,64 млн. гривень, які використані в повному обсязі. Загальна кількість оздоровлених дітей протягом першої та другої оздоровчої змін складає близько 6 тис. осіб. Найбільша кількість оздоровлених дітей ‑ у Вінницькій, Дніпропетровській, Луганській, Одеській та Рівненській областях.

Під час третьої оздоровчої зміни у першочерговому порядку оздоровлюються діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Згідно графіку проведення перевірок діяльності оздоровчих закладів робочою групою Міністерства протягом червня-липня поточного року було здійснено перевірку дитячих закладів Вінницької, Житомирської, Запорізької, Одеської, Миколаївської та Херсонської областей з метою контролю комплексу заходів соціального, виховного, медичного характеру, спрямованих на зміцнення стану здоров'я та забезпечення високого рівня безпеки дітей під час проведення літньої оздоровчої кампанії у 2011 році.

http://www.minagro.gov.ua/

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх