,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Ласкаво просимо до "Австрійської економічної школи українською"
0
Вітаємо вас на сайті "Австрійська економічна школа українською". Як зрозуміло із назви, цей сайт присвячений австрійській економічній школі. Що таке австрійська економічна школа, спитаєте ви?

В часи економічної кризи, яку відчули майже всі громадяни нашої держави, багатьом здається, що економічна наука загалом зазнала відвертого провалу, неспромігшись спрогнозувати і попередити катастрофу, що насувається. Економісти втратили довіру. Капіталізм і ринкова економіка стали головними звинуваченими. І ніхто не знає, що робити.

Але існує економічна школа, представники якої голосно заявляли про кризу з початку 2000-х років. Їхні поради часто зустрічали сміх і звинувачення у некомпетентності. Власне, таке відношення до австрійської економічної школи (далі буду писати АЕШ) встановилося доволі давно. І ані прогнози про насуваючуся фондову кризу 1929, ані попередження про крах Бреттон-Вудської системи, ані теоретичне доведення ще в 20-х неможливості існування соціалістицного ладу не змінило це упередження ставлення до АЕШ в академіних колах.

Але ситуація змінюється. Нажаль, це відбувається через те, що гірші прогнози здійснилися і показали у чому астрійці були праві. Також кампанія на президентських республіканських праймеріз 2008 року Рона Пола, чи не єдиного політика,який підтримує ідеї АЕШ, збільшила в разу кількість прихильніків цієї економічної школи.

І хоча неправльно буде сказати, що АЕШ - проста для розуміння, але вона надзвичайно відрізняється від математичної економіки (а ще вірніше сказати економічної математики), яка добре підходить для академічних журналів, але погано себе рекомендує у світлі останніх років із нашого з вами життя. Праці австрійців побудовані на зовсім іншій методології і написані зовсім іншою мовою. Сподіваємось, що наш сайт допоможе вам відкрити для себе в чомусь нові, але прості і зрозумілі ідеї про економіку як науку про діяльність людини.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх