,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Київ Модерн-Балет – сім’я, де живе харизма!
  • 23 октября 2016 |
  • 17:10 |
  • Daily |
  • Просмотров: 2549
  • |
  • Комментарии: 1
  • |
+1

21 жовтня на сцені Київського муніципального театру опери і балету для дітей та юнацтва «Київ Модерн-Балет» Раду Поклітару святкував своє десятиліття!Київ Модерн-Балет – сім’я, де живе харизма!Як і десять років тому, перед глядачами танцювали «Кармен. ТV» на музику Жоржа Бізе. Неймовірний запал, експресія , харизматичність - вся емоційна палітра була присутня в цей вечір. Як і кожного разу, коли відвідуєш чергову постановку талановитого балетмейстера Раду Поклітару. Ти наче народжуєшся заново, наповнюєшся і вже готовий до нових шалених поступків. А це так підкупляє, коли маєш можливість вийти за рамки вседозволеного й доповнити своє життя власним креативом. Як це і зробив Раду у виставах «Веронський міф: ШЕКСПІРИМЕНТИ», «Болеро», «Дощ», «Лускунчик», балеті-триптиху «Перехрестя», виставі «Лебедине озеро»…Київ Модерн-Балет – сім’я, де живе харизма!

Київ Модерн-Балет – сім’я, де живе харизма!

Київ Модерн-Балет – сім’я, де живе харизма!


І ця неймовірна енергія випромінюється від кожного учасника «Київ Модерн- Балету», у їхній хореографії, очах, вірі один в одного, повазі до свого наставника– вони одна креативна сім’я. Так і заявляють про себе: «Ми каембешки. Один за всіх і всі за одного!»


За словами Раду Поклітару, за 10 років змінювалися не лише постановки, але й учасники балету:  • Однак, хочу зазначити, що в нашій сім’ї бувших не буває. Ми всіх цінуємо й любимо однаково.  Дякую всім, хто сьогодні з нами, адже ми живемо для вас і наше існування має сенс лише тоді, коли в залі є глядачі!


Старожилом «Київ Модерн-Балет», який танцює в колективі з початку його заснування, є Дмитро Кондратюк. Про свого наставника Дмитро може сказати коротко: вимогливий, майстер, справедливий, талановитий!  • Щодо колективу, то він змінювався від маленького дитяти до дорослої особистості, а потім знову ставав немовлям і кожного разу потрібно було зростати. Але, це лише додавало сил і можливості ставити перед собою нові цілі. Тому, залишається подякувати тим, хто був із нами, а також тим, хто є і ще прийде. Я живу сценою і щасливий, що танцюю в «Київ Модерн-Балет»!, - запевняє Дмитро.


Мабуть, всю виставу увага глядача прикута до пристрасної  Кармен, яку так яскраво змогла передати в танці харизматична Анна Герус, - головна солістка «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТУ».


  • Ця роль однозначно була для мене викликом. Адже в звичайному житті від Кармен у мене, мабуть, нічого не має. Спершу в мене було дуже негативне ставлення до героїні – навідміну від тих, хто захоплювався харизмою та силою, жіночою свободою Кармен, у мене завжди виникало запитання – ну чому ж її так люблять, адже вона стільки болю приносить. Тому я провела величезну роботу, насамперед, над собою. Я відштовхнула всі свої принципи й повірила Кармен, віднайшла ті емоції, котрі допомогли мені зрозуміти її жіночу сутність. І що найважливіше – ця роль допомогла мені стати більш впевненою в собі.


За десять років роботи театру народилося понад 20 вистав, яким аплодували глядачі України, Франції, Іспанії, Нідерландів, Бельгії, Португалії, Румунії, Китаю, Таїланду, Білорусії, Молдови, Росії та інших країн.


2016-й став знаковим і для самого Раду Поклітару: він удостоївся звання лауреата найпрестижнішої Національної премії України імені Тараса Шевченка.


Анна-Оксана Гайдук


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх