,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


СЬОГОДНІ ДЕНЬ ШАНУВАННЯ, МУЖНIХ ЯК ЛЕВИ - БIЙЦIВ УПА!
-41
У Львові відзначають День героїв, присвячений пам'яті загиблих в національно-визвольній боротьбі.
Ветерани УПА, керівництво Львівської обласної ради, представники політичних партій і громадських організацій поклали квіти і вінки до пам'ятника лідеру ОУН Степану Бандері, після чого пройшов короткий мітинг, передає Інтерфакс-України.
За словами голови крайового братства ОУН-УПА Олександра Гуменюка, коли непрохані гості прийшли в наш дім, молоді люди прощалися з рідними і йшли захищати свої родини і свою Вітчизну. «Мало хто залишилися живі і дочекалися незалежності Україна, за яку проливали свою кров. Пам'ять про загиблих за свободу Україна жива і сьогодні. Але нам боляче дивитися на те, що і після 20 років незалежності нами керують промосковські агітатори, а не українські патріоти ... Але ми віримо, що вдасться очистити Україну від комуністичної скверни і відірватися від Москви », - сказав він.
Після мітингу колона, на чолі якої йшли кілька десятків ветеранів УПА, пройшла від пам'ятника Бандері до пам'ятника Тарасу Шевченка, де відбувся концерт. У марші взяли участь більше 1,5 тисячі осіб.
Учасники маршу несли транспаранти "Бандера і Шухевич - Герої народу! Вони воювали за нашу свободу!", "Вимагаємо визнати ОУН-УПА і присвоїти Бандері звання Героя!", "Бандера, Шухевич - наші Герої! Вони воювали за нас із тобою!" , несли транспаранти загиблих героїв національно-визвольної боротьби. Також 12 молодих людей несли державний прапор України, завдовжки більше 10 метрів. Під час маршу його учасники скандували: Герої не вмирають! Вмирають вороги! "," Слава Україні! Героям слава! "І іньше.

СЬОГОДНІ ДЕНЬ ШАНУВАННЯ, МУЖНIХ ЯК ЛЕВИ - БIЙЦIВ УПА!


В Ивано-Франковске в центральном городском парке культуры и отдыха сегодня, 27 мая, провели реконструкцию боя отрядов Украинской повстанческой армии (УПА) с отрядами НКВД в одном из сел на западе Украины в 1946 году.
По словам организаторов проекта, их цель – восстановить правдивую историю Украины, передает «Интерфакс-Украина».
Реконструкцию боя провели общество поиска жертв войны «Память», Львовской области и киевского клуба военно-исторической реконструкции «Повстанец».
После воспроизведения боя ветераны УПА произвели воинский салют в честь погибших повстанцев, затем состоялся праздничный обед в городском парке.
На центральной сцене прошел праздничный концерт.
Также в Ивано-Франковске, в Мемориальном сквере на улице Мельника была проведена панихида на могиле 262 узников Станиславской тюрьмы, расстрелянных в 1941 году.
По центральным улицам города прошел торжественный «Марш славы УПА».
На Вечевом майдане состоялось торжественное вече, в котором приняли участие глава Ивано-Франковского облсовета Александр Сыч, заместитель председателя Ивано-Франковской облгосадминистрации Роман Иваницкий, заместитель городского головы Ивано-Франковска Михаил Верес.
В мероприятиях приняли участие около 300 ветеранов УПА из разных районов области, члены украинской скаутской организации Пласт, представители местных властей, общественных и политических организаций, жители города.
День героев, посвященный памяти погибших в национально-освободительной борьбе, на Прикарпатье традиционно отмечают в конце мая.

СЬОГОДНІ ДЕНЬ ШАНУВАННЯ, МУЖНIХ ЯК ЛЕВИ - БIЙЦIВ УПА!


Сьогодні, 27 травня, у Львові, пройшов мітинг на честь Дня пам'яті загиблих у національно-визвольній боротьбі - Дня героїв.
У мітингу взяли участь понад півтори тисячі людей, передає «Інтерфакс-Україну».
На мітингу було прийнято вимогу визнати Українську повстанську армію (УПА) воюючою стороною у Другій світовій війні.
Учасники акції поклали квіти до пам'ятника лідеру Організації українських націоналістів (ОУН) Степану Бандері.
Після мітингу колона учасників акції попрямувала до пам'ятника Тарасу Шевченку на проспекті Свободи.
«Коли непрохані гості прийшли в наш дім, молоді люди прощалися з рідними і йшли захищати свої родини і свою Вітчизну. Небагато залишилися живі і дочекалися незалежності Україна, за яку проливали свою кров. Пам'ять про загиблих за свободу Україна жива і сьогодні. Але нам боляче дивитися на те, що і після 20 років незалежності нами керують промосковські агітатори, а не українські патріоти. Але ми віримо, що вдасться очистити Україну від комуністичної скверни і відірватися від Москви », - заявив голова крайового братства ОУН-УПА Олександр Гуменюк.
Крім того, на мітингу було прийнято вимогу відновити звання Героїв України для Бандери і головнокомандувача УПА Романа Шухевича. Учасники маршу несли плакати «Вимагаємо визнання ОУН-УПА та присвоєння Бандері звання Героя», «Бандера, Шухевич - Герої народу!», «Вони воювали за нашу свободу!».
Учасники демонстрації несли державні прапори України та червоно-чорні прапори ОУН.

У мітингу взяли участь ветерани УПА й керівництво Львівської облради.
Раніше Львівська обласна та міська ради неодноразово просили Верховну Раду визнати УПА воюючою стороною у Другій світовій війні.
Нагадаємо, сьогодні, 27 травня, в Івано-Франківську пройшла реконструкція бою підрозділів УПА із загонами НКВС.
Крім того, заплановано урочистий хід учасників Маршу слави УПА, урочиста хода ветеранів ОУН-УПА, панахида та салют пам'яті борців за свободу і незалежність України, святкове віче з нагоди Дня Героїв та святковий обід для ветеранів ОУН-УПА.

Головний Редактор

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх