,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Влада не пускає паломників від Київського патріархату у Київ?
0
Українська православна церква заявляє про перешкоджання паломникам потрапити в Київ на святкування Хрещення Київської Руси-України.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Української православної церкви Київського патріархату.

"Із західних областей України до Київської Патріархії надходять численні сигнали про різноманітні спроби перешкодити від'їзду паломників до столиці на святкування Хрещення Київської Руси-України", - йдеться в повідомленні.

Так, за даними прес-служби, відбувається тиск на автоперевізників з метою змусити їх відмовитися від перевезення груп паломників.

"Погрожують відібрати ліцензію на перевезення та створити інші "неприємності". У зв'язку з чим спостерігається масова відмова перевізників від виконання рейсів, про які завчасно було домовлено", - йдеться в повідомленні.

"В інших випадках чиновники місцевої влади настійливо "не рекомендують" духовенству Київського Патріархату їхати до Києва 28 липня", - говориться в документі.

Також, за даними УПЦ, надходять сигнали про перешкоджання проїзду автобусів безпосередньо на трасі - під надуманими приводами їх зупиняють і не пропускають далі представники ДАІ.

Святійший Патріарх Філарет звернувся до представників влади за роз'ясненнями.

У відповідь було повідомлено, що ніяких розпоряджень щодо вчинення перешкод у перевезенні паломників для участі у святкуванні дня Хрещення Київської Руси не давалося.

Водночас о 5-й годині ранку середи 5 автобусів було зупинено представниками ДАІ на в'їзді до Києва з боку м. Житомира (біля повороту на Чайку) - під приводом того, що "у Києві немає місця" для парковки.

Лише після понад годинних переговорів та погроз розпочати акцію протесту на місці, автобуси були відпущені.

УПЦ водночас нагадує, що в Одесі та Дніпропетровську місцева влада всіляко сприяла доставці віруючих Московського Патріархату до місць богослужіння глави РПЦ.

Українська правда

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх