,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У мережі з’явилися погрози знести фурами будь які загородження при спробі блокувати кордон
+2
Про це повідомляє «Херсон Онлайн».

«Українські бізнесмени і підприємці заявили, що знесуть фурами будь загородження при спробі українських властей блокувати постачання їх товарів і вантажів в російський Крим», – говоритися в повідомленні на проросійському сайті «Чонгар».

«Через кілька годин після появи інформації про початок 20 вересня в 12:00 довгострокової транспортної блокади російської Республіки Крим з боку України, херсонські і миколаївські підприємці заявили, що знесуть будь-які перешкоди на шляху постачань товарів на територію російського півострова.

Нагадаємо, з 2014 року бізнесмени Херсонській, Миколаївській і Запорізькій областях стали масово везти до Криму на реалізацію товари українського виробництва.

Разом з цим, в російському Криму відзначається значне зростання споживання товарів, в той час як на Україні багато людей вже не можуть купувати товари та продукти навіть першої необхідності», – йдеться у публікації проросійського сайту.

Цікаво, що кремлівські інтернет-тролі навіть не спромоглися знайти вид українського КПП «Чонгар» і поставили фото КПП з боку окупантів.

Також є інформація, що працівники ДАІ та прикордонники отримали вказівку з особливо буйними далекобійниками не панькатися, аж до вилучення держномерів, водійських документів і навіть затримання самих транспортних засобів.

Як повідомлялося раніше, заступник голови Херсонського облУМВС Ілля Ківа повідомив, що батальйон «Херсон» і бійці нацгвардію вже зайняли позиції біля кордону, в місці проведення акції по блокуванню транспортного сполучення з окупованим півостровом.Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх