,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


На Прикарпатті онук спалив бабусю в печі
29-річний Микола із села Загір'я Тлумацького району на Івано-Франківщині спочатку зарізав бабусю, а потім відрубав їй голову сокирою та викинув у піч. Разом родичі жили 9 років.
"Ганна Семенівна, то така жінка була, ну просто, переповісти не годен. Ґаздиня, добра, лагідна. Їй вже 83, а вона всюди встигала. І готувала, і пекла, і на городі. З 2005 року з тим внуком жила. Він наче також не поганий був. Не одружений. Сам ніде не працював, але коло хати бабі всьо помагав робити. Ніяких конфліктів за ним раніше ніде не було помічено. Семенівна мала двох дочок. Одна в листопаді померла, а друга, мама Миколи, в Івано-Франківську жила", - розказує голова Братишівської сільради Марія Шкварок.
Подія трапилась біля обіду. Микола трохи поконфліктував з бабусею через господарку. Потім розізлився, взяв ножа і кілька разів вдарив жінку у груди. Коли зрозумів, що бабуся мертва, вирішив приховати злочин. Взяв сокиру та розчленував тіло. Голову кинув у піч, а тулуб залишив в стодолі.
"З тою сокирою ходив по вулиці, кричав. З Франківська приїхала його мати, він і до неї викрикав. Вона викликала міліцію. Вже слідчі все це познаходили дома", - додає голова.
Проти хлопця порушили справу за фактом навмисного вбивства. Подейкують, що вдома у нього знайшли наркотичні речовини.

http://gazeta.ua/articles/np/_na-prikarpatti-onuk-spaliv-babusyu-v-pechi/540482

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх