,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Мексиканська поліція заарештувала 20-річного чоловіка, підозрюваного в 79 вбивствах
У Мексиці заарештований 20-річний чоловік , підозрюваний у щонайменше 79 вбивствах і причетності до торгівлі наркотиками. Про це повідомляє агентство France Presse з посиланням на місцеву владу.

Хуан Пабло Васкес був заарештований разом з 25-річною жінкою в місті Монтеррей (столиця мексиканського штату Нуево-Леон), коли вони продавали наркотики. У них були вилучені 35 сумок з марихуаною, 12 мобільних телефонів і невелика сума грошей, повідомляє місцевий новинний портал Apro.

За словами представника сил безпеки штату Хорхе Домене, Васкес зізнався в участі у 45 вбивствах. Крім того, його підозрюють у причетності ще до подібних 34 злочинів.

Хуан Пабло Васкес виявився причетним до організованої злочинності у віці 15 років. Спочатку він виконував функції інформатора, після цього - наркоторговця, а в підсумку став вбивати.

Монтеррей є третім за величиною містом в Мексиці. Як і в інших частинах країни, величезний вплив там має організована злочинність і наркокартелі.

Загалом з 2006 року в ході конфліктів між конкуруючими угрупуваннями, а також в ході операцій урядових сил проти оргзлочинності загинули більше 77 тисяч осіб.

За інформацією азіатського представництва Управління ООН з наркотиків і злочинності, за минулі роки мексиканські наркокартелі значно збільшили експорт в азіатські країни амфетаміну та кокаїну.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх