,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Жерар Депардьє не з'явився до паризького суду
Жерар Депардьє не з'явився до паризького суду


Французький актор Жерар Депардьє не з'явився до судуу Парижі, куди його викликали через звинувачення у керуванні скутером у нетверезому стані. Покаранням за це правопорушення може бути штраф до 4500 євро та ув’язнення терміном до двох років.

Актора було заарештовано у листопаді після аварії, в яку він потрапив на скутері в Парижі. Аналізи показали, що вміст алкоголю в його крові утричі перевищував допустимі норми.

Минулого місяця пан Депардьє оголосив про своє рішення переїхати до Бельгії, аби уникнути плану французького уряду ввести максимальні ставки оподаткування у 75%.

У минулі вихідні він отримав російський паспорт.

Проте напередодні своєї очікуваної появи у паризькому суді Депардьє з'явився на церемонії вручення Золотого м'яча у Швейцарії.

Шість пляшок вина на день

Пан Депардьє вже визнав себе винним у водінні у нетверезому стані. Покаранням за це правопорушення може бути штраф до 4500 євро та ув’язнення терміном до двох років.

Актор, який володіє кількома виноградниками, якось зізнався, що випиває до шести пляшок вина на день, каже кореспондент ВВС у Парижі Крістіан Фрезер.
Раніше повідомлялося, що в разі, якщо 8 січня пан Депардьє не постане перед звичайним судом, його справу може бути передано до суду з кримінальних справ, який вважається більш жорстким.

Минулого року, після того, як президент Франція Франсуа Олланд заявив про плани підвищення ставки оподаткування для тих, хто заробляє понад мільйон євро на рік, до 75%, пан Депардьє оголосив про намір переїхати до Бельгії, звинувативши французький уряд у покаранні "успіху, творчості та таланту".

Прем’єр-міністр Франції Жан-Марк Ейро назвав це рішення "жалюгідним та непатріотичним".

У свою чергу, актор, який має тісні зв’язки з Росією, у минулі вихідні зустрівся з Володимиром Путіним. Російський президент при цьому назвав Депардьє своїм другом.

Росія запропонувала йому сплачувати фіксовану ставку оподаткування у розмірі 13% за умови, якщо він залишиться в країні протягом терміну довшого за півроку.

Під час поїздки до Росії Депардьє відвідав Мордовію – регіон у центральній частині країни, відомий тим, що тут розташовувалися сталінські концтабори ГУЛАГу. Мордовська влада запропонували Депардьє оселитися на території республіки.

Французький податківець

У понеділок актор заявив, що він не відвертається від своєї країни.

"У мене є російський паспорт, проте я залишаюсь французом. Можливо, я отримаю бельгійське громадянство", – повідомив пан Депардьє французькому спортивному каналові L'Equipe 21.

Цивільний кодекс Франції дозволяє подвійне громадянство, проте забороняє бути особою без громадянства. Перед тим, як відмовитися від французького громадянства, людина має отримати громадянство іншої країни.

Пан Депардьє спростував твердження про те, що його рішення виїхати за кордон пов’язане з наміром уникнути сплати податків.

"Якби я хотів утекти від податківця, як каже французька преса, я зробив би це вже давно", – заявив він у Цюриху, на церемонії вручення Золотого м’яча, котру він відвідав разом з керівником ФІФА Зеппом Блаттером.

My Webpage

п.с. так он воно як idea

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх