,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Суд оголосив вирок обвинуваченим у вбивстві Оксани Макар
Суд оголосив вирок обвинуваченим у вбивстві Оксани Макар


Суд Центрального району Миколаєва оголосив вирок трьом чоловікам, звинуваченим у зґвалтуванні та вбивстві 18-річної Оксани Макар у березня цього року.

За рішенням суду, Євген Краснощок засуджений до довічного ув'язнення, Максим Присяжнюк - до 15 років позбавлення волі, Артем Погосян - до 14 років.

Як передає з Миколаєва кореспондент ВВС Україна Артем Швець, і підсудні, і адвокати матері загиблої Оксани Тетяни Суровіцької заявили, що з вироком не згодні. При цьому адвокати мають намір оскаржувати вирок, вимагаючи довічного ув'язнення для всіх трьох засуджених.

Під час суду обвинувачення наголошувало на тому, що зґвалтування і вбивство були скоєні з особливою жорстокістю.

Представники прокуратури вироком задоволені.

Обвинувачені своєї провини не визнали. Зокрема, мати Артема Погосяна звертала увагу на те, що в матеріалах справи містяться докази того, що її син не ґвалтував і не вбивав дівчину, а винен лише у спробі приховати скоєний злочин.

Коли суддя почав зачитувати вирок, більшості представників ЗМІ не вдалося потрапити в зал. На знак протесту вони почали скандувати "Ганьба!". Суддя перервала читання вироку і попросила впустити всіх охочих.

Вирок мав бути оголошений ще минулого тижня, однак суд переніс його на вівторок, 27 листопада.

9 березня в Миколаєві троє молодих людей зґвалтували 18-річну Оксану Макар, а потім намагалися спалити живцем. Постраждалу знайшов випадковий перехожий на будівельному майданчику.

Дівчина вижила, але перебувала у тяжкому стані, їй ампутували руку і стопи.

11 березня підозрюваних затримали, проте двох з них відпустили під підписку про невиїзд. Сама справа, а також те, що підозрюваних відпустили, викликало величезний резонанс у суспільстві, аж до мітингів у самому Миколаєві. Після акцій протесту у Миколаєві та публікацій у ЗМІ 13 березня було арештовано всіх трьох підозрюваних.

По всій Україні організували збір коштів для матері Оксани Макар - Тетяни Суровіцької - на лікування її доньки.

29 березня дівчина померла в лікарні в Донецьку, після чого справу перекваліфікували в навмисне вбивство зі зґвалтуванням.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх