,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Олександр Турчинов: Суд над Тимошенко – розправа над політичним опонентом
-2
Суд над Юлією Тимошенко – це політичний процес, в якому немає жодного звинувачення, яке б базувалося на Конституції чи законах України.

Про це заявив Перший заступник Голови партії “Батьківщина” Олександр Турчинов у п’ятницю ввечері в ефірі програми “Шустер LIVE”, повідомляє його персональний сайт.

“Вони з переляку не змогли навіть дочекатись завершення свого фіктивного процесу, і не маючи для цього жодних підстав, кинули за ґрати Тимошенко”, - сказав Турчинов.

Крім того, за його словами, влада вирішує за рахунок громадян України власні питання, прикриваючись гучними гаслами на кшталт: “Покращення життя вже сьогодні”.

Так, під час перемовин в Харкові умови газового контракту не були переглянуті, тому що “їх виключно цікавило повернення Фірташу 11 млрд. кубів газу”.

“Під час Харківських угод, здаючи Севастополь, вони вирішували власні питання, щоб вкрасти у держави вже не 11, а 12 млрд. кубометрів газу - вони ще компенсацію на власну державу поклали”, - сказав Турчинов.

Також Олександр Турчинов нагадав про те, що ціна на газ для населення не повинна підвищуватись, тому що Україна забезпечує населення газом власного видобутку.

“Але ця влада, фактично привласнила всі газові свердловини, і тому вони приймають рішення експортувати газ власного видобутку в Європу, щоб заробляти свої мільярди”, - сказав він.

На думку Турчинова, ціна російського газу не повинна цікавити населення, “це повинно цікавити фірташів, коломойських та інших, хто заробляє на дешевому газі мільярди”.

“Ось їх обличчя. Вони бояться Тимошенко, вони бояться відповісти перед законом за свої злочини”, - резюмував він.
My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх