,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Колишній сержант обікрав магазин
  • 10 ноября 2010 |
  • 15:11 |
  • nemov |
  • Просмотров: 65226
  • |
  • Комментарии: 2
  • |
0
Колишній сержант обікрав магазин

Сергій (ім’я змінено) тільки відслужив у армії і повернувся додому в одне із сіл Вінницькоі області .Батьки знову зробили сину святковий вечір, майже такий, як і півтора роки тому, коли відправляли його до війська. Сергій розповідав товаришам і односельчанам про те, що служба йому сподобалась, у військовій частині навіть пропонували залишитися за контрактом, але він не погодився...
Зі сльозами на очах хлопець розповів, як він в останнє віддавав честь своєму взводу, що стройовим маршем пройшов повз нього та його товаришів-дембелів. Сергій мав дівчину у Вінниці, вона працювала кухарем в тій же військовій частині, де він служив раніше. Батьки продали одну корову та здали телят на комбінат, аби купити сину БМВ, не нове, але їздити можна. Сергій на цьому автомобілі з’явився у Вінниці. Вільний час він проводив зі своєю нареченою. Проте з часом батьківські гроші закінчилися, машина зламалася, з роботою у хлопця виникли проблеми.
Юнак в один із вечорів наважується обікрасти магазин, де продавалися мобільні телефони та аксесуари до них. Він крадькома підходить до магазину і спилює ножівкою навісні замки. Відкриває двері та згрібає все з полиць. Ним було викрадено 55 мобільних телефонів. Два із них він продав в перший же день сусідам по гуртожитку своєї нареченої, один подарував їй особисто.
Та торги далі не пішли. При спробі продати крадені телефони на базарі його затримала міліція. Сергій демонстрував перед цим телефон з фотокамерою. Під час цієї демонстрації випадкові люди та і приватні підприємці впізнали фото того магазину, який обікрали. Видно господар показував колись принцип роботи фотокамери... Люди повідомили потерпілого та міліцію. Сергія затримали з незначною кількістю телефонів, він опирався, заперечував свою причетність до крадіжки. Сказав, що йому дали телефони на реалізацію. Правоохоронцям довелося довго розплутувати хибні свідчення юнака. Оперативними виявили речові докази, серед них ножівку зі зламаним полотном, зламаний шматок полотна знайшли раніше біля магазину... Правоохоронці знайшли й автомобіль Сергія, в якому знаходилась решта викрадених мобільних телефонів. В ході досудового слідства та під час судоих слухань вина підсудного була доказана повністю. Щоб пом’якшити вирок суду батькам довелося ще раз розкошелитися. Вони відшкодували збитки потерпілому, сплатили всі судові витрати... За вироком суду юнак отримав умовний термін покарання. Після цього перед юнаком закрились шляхи для контрактної служби в армії та щоб отримати ту чи іншу престижну роботу. Сергій не втрачає надію на майбутнє. Судимість з часом погаситься, він стане сім’янином і забути ту мить, коли він захотів покращити своє матеріальне становище за рахунок інших, ставши на злочинний шлях.

Ігор Браверман
Отредактировал nemov (24 апреля 2011)
Причина: Додай якесь фото та посилання

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх