,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Вдова Гонгадзе: Кравченко не мав особистих мотивів, щоб вбивати мого чоловіка
  • 19 сентября 2010 |
  • 08:09 |
  • Batman |
  • Просмотров: 74996
  • |
  • Комментарии: 7
  • |
0
Вдова Гонгадзе: Кравченко не мав особистих мотивів, щоб вбивати мого чоловіка

Дружина журналіста Георгія Гонгадзе Мирослава Гонгадзе висловила переконання, що покійний міністр внутрішніх справ України Юрій Кравченко не мав ніяких особистих мотивів, щоб вбивати її чоловіка.

Таку думку дружина журналіста Г. Гонгадзе Мирослава Гонгадзе висловила в ефірі програми Шустер Live на телеканалі Україна.
Вона також вважає, що Генеральна прокуратура Україна наближається до справжніх замовників вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

За її словами, той факт, що Генпрокуратура назвала покійного міністра внутрішніх справ України Юрія Кравченка замовником вбивства Гонгадзе, "можна сказати, підводить нас все ближче до реальних замовникам цього злочину".

Гонгадзе: Про те, що Кравченко та Леонід Кучма, і Володимир Литвин причетні до цього злочину, перший раз ми сказали привселюдно 17 вересня 2001.


"Про те, що Кравченко та Леонід Кучма, і Володимир Литвин причетні до цього злочину, перший раз ми сказали привселюдно 17 вересня 2001", - нагадала Гонгадзе.

Гогнгадзе: В Україні не можна створювати видимість справедливості, цю справедливість треба завойовувати.


"В Україні не можна створювати видимість справедливості, цю справедливість треба завойовувати", - вважає вона.

Поряд з цим вона зазначила, що разом з адвокатом буде подавати клопотання про неправомірність відмов за низкою звернень щодо цієї справи. Вдова журналіста наголосила, що відсутність у студії телеканалу представників Генпрокуратури є підтвердженням того, що "хтось недогледів", а тепер не знають, як це все пояснити.

Ведучий передачі Савік Шустер зазначив, що напередодні представники Генеральної прокуратури погодилися прийти в студію, але в день ефіру відмовилися.

За його словами, вчора отримали підтвердження про участь у програмі заступника генерального прокурора Рената Кузьміна, але сьогодні зателефонував його помічник і сказав, що це неможливо, оскільки 16 вересня Кузьмін виніс постанову про продовження строків слідства у справі за фактом вбивства Гонгадзе до 14 грудня з одночасним зверненням до суду щодо продовження терміну затримання колишнього генерала міліції Олексія Пукача до 14 грудня 2010 року.

"Це було сказано неформально, по телефону, людиною, ім'я якої я не хочу називати", - сказав Шустер.

Разом з тим, за його словами, "в офіційному листі від Генеральної прокуратури наголошується, що участь представників Генеральної прокуратури у програмі неможлива, оскільки наразі проводиться офіційна процедура ознайомлення потерпілої сторони з матеріалами кримінальної справи".

Раніше, 16 вересня, міжнародна організація Репортери без кордонів була здивована тим, що слідство не встановило мотиви, за якими колишній міністр внутрішніх справ Юрій Кравченко доручив вбити журналіста Георгія Гонгадзе.

Нагадаємо, 14 вересня Генпрокуратура України назвала замовника вбивства Георгія Гонгадзе. Слідство встановило, що генерал-лейтенант міліції Олексій Пукач отримав наказ убити журналіста від тодішнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка. Глава прес-служби ГПУ Юрій Бойченко повідомив, що справа по замовнику вбивства Гонгадзе закрито у зв'язку зі смертю обвинуваченого.

Генпрокуратура офіційно повідомила про завершення слідства у справі Пукача, обвинуваченого в організації вбивства журналіста. За даними видання Коммерсант-Україна, звинувачення у відношенні Пукача сформульовано за трьома статтями Кримінального кодексу в двох редакціях.


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх