,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Міліціонер вкрав мобільний телефон у загиблої дівчини
  • 13 августа 2010 |
  • 19:08 |
  • nemov |
  • Просмотров: 111222
  • |
  • Комментарии: 2
  • |
0
Моменти життя
Із записника прокурора транспортної прокуратури

Співробітника транспортної міліції з Донецька, якого обґрунтовано підозрювали у скоєнні даного злочину було звільнено з органів МВС, а згодом і засуджено. Крадіжка була здійснена ним під час виконання службових обов’язків, коли той супроводжував поїзд 323 сполученням Львів-Запоріжжя. Своїм аморальним вчинком молодий чоловік в погонах зробив “ведмежу” послугу своїм колегам з Південно-Західного Управління внутрішніх справ на транспорті та працівникам Жмеринської транспортної прокуратури, що розслідували цю серйозну та складну справу, коли трагічно загинула на залізниці ще зовсім юна студентка І курсу Київського національного економічного університету.
Дівчина їхала додому на вихідні потягом №661 сполученням Київ-Одеса, на станції Вапнярка її мали зустріти батьки. Близько 0 годин 15 хвилин поїзд мав прибути на станцію Вапнярка. Поїзд прибув, але Оля з потягу не вийшла, не було її й на території вокзалу. А тому батьки одразу почали телефонувати на її мобільний, але ніхто не відповідав, хоча виклик йшов. Батьки весь час хвилювалися. Вже будучи вдома вони знову зателефонували на мобільний телефон доньки. Це було близько другої години 30 хвилин. Слухавку підняв якийсь чужий чоловік і грубим голосом запитав: “Куди ви телефонуєте?”. В подальшому розмова різко припинилася. Будь-яка спроба з’єднатися з номером дочки була марною. Розшифровка по міським переговорам за жовтень місяць зафіксувала, що з номером ікс мобільного телефону розмова тривала 31 секунду.
Дівчина випадково вийшла не на тій станції. Станція Журавлівка – це перша станція за Рахнами. Потяг мав тут зупинку всього дві хвилини. Чому дівчина зійшла саме на цій станції невідомо. До станції Вапнярка треба було їхати ще десять хвилин. Подруга Ольги висловила припущення, що інколи поїзд №661 на станції Вапнярка затягує до кінця платформи в напрямку Одеси, де також темно, як і на станції Журавлівка. Дівчина, яка помилилася станціями могла б звернутися до допомогу до чергового по станції Журівлівка, але чомусь на це не наважилась. Чергова у свою чергу мала зв’язатися з Вапняркою та повідомити батьків про ситуацію... До того ж вагон, в якому слідувала потерпіла, був не плацкартним, а загальним, тому провідники могли бути менш уважними до пасажирів.
Оля вирішила йти в бік Вапнярки пішки. Вона йшла по краю шпал залізничної колії. За 25 хвилин дівчина пройшла в абсолютній темряві з речами два кілометра. На 1998 кілометрі дільниці колії Журавлівка-Вапнярка її наздогнав поїзд №323 сполученням Львів-Запоріжжя. Машиністи помітили дівчину за 250 метрів, почали подавати звукові та світлові сигнали, спрацювала система екстреного гальмування. Однак уникнути зіткнення не вдалося, гальмівний шлях поїзда при швидкості 78 км становив 600 метрів. Дівчину випадково зачепила підніжка одного із вагонів і відкинуло вбік. Смертельно травмована вона померла одразу ж на місці пригоди. Поїзд зупинився. До травмованої дівчини бігли помічник машиніста електровоза та провідник штабного вагону. Оля лежала лицем вниз, пульсу не було. Коли залізничники поверталися назад, то побачили, що назустріч їм прямує чоловік у цивільному, від якого несло спиртним.
- Що сталося? – запитав він залізничників.
- А хто ви такий будете? – запитав помічник машиніста електровоза.
- Я супроводжую цей потяг – відповів чоловік і направився в той бік, де лежала травмована дівчина. 20 хвилин поїзд чекав на місці пригоди, поки повернеться міліціонер. Чи входило в його повноваження огляд загиблої. Звичайно, ні. Саме в цей час він вкрав телефон. Це він відповів батькам своїм грубим голосом, потім він викинув стартовий пакет, а сам телефон подарував куму. За допомогою операторів “Київстару” жмеринські правоохоронці вийшли на самого злодія. Як би ж так хтось допоміг виявити серьожки та хрестик, все було б ясно...
Крадіжка речей у загиблої дівчини виявила підозру у батьків дівчини в тому, що їх дочку обікрали, а потім вбили... Місцева преса роздула цю версію, посилаючись на колективну думку трудового колективу, де працювали батьки потерпілої. Версія працівників транспортної міліції про нещасний випадок відкидалася...
В ході розслідування справи було доведено, що смерть дівчини була випадковою, і що це був нещасний випадок.
Міліціонер, що супроводжував потяг і вкрав особисті речі потерпілої представ перед судом. Злодій отримав за вироком суду всього два роки обмеження волі...
Олю любили всі, вона була душею учнівського та студентського колективу, у неї попереду було ще ціле життя... Товаришам дівчини навіть тепер важко збагнути, що її вже немає. Після трагічної загибелі Олі, подруги по університетському гуртожитку ще довго вірили в те, що дівчина поїхала додому і ще повернеться.

Ігор Браверман, Олександр Столяр

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх