,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Карта АТО станом на 10 грудня
+1
Луганський напрямок

Тривають бойові дії низької інтенсивності по всьому фронту. Зокрема, вчора окупанти стріляли у Станиці Луганській, в районах, прилеглих до Щастя, поблизу Кримського, на Бахмутській трасі та під Попасною. Найсильніші перестрілки відбулися в Лобачевому, що розташоване між Щастям і Слов’яносербськом. Це один із найпівденніших рубежів, який контролюється українськими військами в Луганській області.

Всього за минулу добу на Луганському напрямку відбулося 8 ворожих обстрілів, зокрема 1 – з важкого озброєння. Про це заявив сьогодні на традиційному щоденному брифінгу речник Міністерства оборони України з питань АТО полковник Андрій Лисенко.

Донецький напрямок

Обстановка без змін. В авдіївській промзоні відбулася традиційна кількагодинна перестрілка між силами АТО і противником. Також низка ворожих обстрілів відбулася на світлодарській дузі та під Горлівкою. Один з них був мінометним.

Всього за минулу добу на Донецькому напрямку відбулося 5 ворожих обстрілів, зокрема 1 – з важкого озброєння.

Маріупольський напрямок

Бойові дії вчора почалися після 10 ранку і тривали до пізнього вечора. Левова частка ворожих обстрілів відбулася в Широкиному.

При цьому окупанти активно застосовували міномети та ствольну артилерію. Аналогічна обстановка в інших «гарячих точках» – Красногорівці, Новотроїцькому, Талаківці. На інших рубежах було тихо.

Всього за минулу добу на Маріупольському напрямку відбулося 18 ворожих обстрілів, зокрема 6 – з важкого озброєння.

За минулу добу внаслідок бойових дій загиблих у лавах українських військ немає, 1 військовослужбовець отримав поранення.

Інформація ГУР МОУ

Підтверджені втрати противника – 1 поранений окупант зі складу так званого «9-го полку».

Українська розвідка повідомляє, що окрім бойових втрат у цьому підрозділі противника є серйозні проблеми з постачання продовольства, води та дров. Саме тому нещодавно загін бойовиків погрожував місії ОБСЄ, вимагаючи харчів.

З Росії прибула чергова партія підкріплення для бойовиків

На станцію Ясинувата привезли 4 танки.My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх