,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Карта АТО станом на 30 листопада
0
Луганський напрямок

Бойові дії велися в кількох місцях – Станиці Луганській, під Слов’яносербськом та в Попаснянському районі. Половина обстрілів з боку противника велася з важкого озброєння. Здебільшого збройні інциденти вчора були нетривалими, за винятком останнього вчорашнього обстрілу в Станиці Луганській, який тривав 2 години.

Всього за минулу добу на Луганському напрямку відбулося 6 ворожих обстрілів. Про це поінформував сьогодні на щоденному брифінгу речник Міністерства оборони України з питань АТО полковник Андрій Лисенко.

Донецький напрямок

Дві потужні перестрілки відбулися в авдіївській промзоні. Це сталося на світанку та ввечері. Під час обстрілів противник активно застосовував міномети. По наших позиціях випущено 34 міни.

Також противник порушив режим тиші на сусідніх позиціях – в Кам’янці та Опитному. А на світлодарській дузі та під Горлівкою вчора було тихо.

Всього за минулу добу на Донецькому напрямку відбулося 4 ворожих обстріли, зокрема 2 – із застосуванням важкого озброєння.

Маріупольський напрямок

Обстановка без змін. Ворожі обстріли з важкого озброєння (міномети і танк) тривають у Мар’їнському районі та біля Азовського моря. По наших позиціях випущено 37 мінометних мін та 5 танкових снарядів. Найбільша кількість ворожих обстрілів припала на Широкине. Продовжують активно стріляти ворожі снайпери, – як відомо, російське командування прислало на Донбас спеціальних інструкторів з цієї справи.

Всього за минулу добу на Маріупольському напрямку відбувся 21 ворожий обстріл, зокрема 5 – із застосуванням важкого озброєння.

За минулу добу внаслідок бойових дій 1 український військовослужбовець загинув, ще 2 – отримали поранення.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким воїна, який загинув за Україну.

Інформація ГУР МОУ

За повідомленнями розвідки, вчора командування так званого «2-го армійського корпусу» російсько-окупаційних військ силами 2 рот зі складу так званої «7-ї бригади» роззброїло підрозділ окупаційної поліції в Алчевсько-Стахановській агломерації, який вийшов з-під контролю Плотницького, його посіпак і кураторів.
My Webpage-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх