,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Підірвали російські казарми в Алчевську місцеві ображені ополченці, -- блогер
+2
Про це пише у соцмережі блогер Євген Агапов, новину передає Преса України.

Блогер посилається на розповідь представника «ополчення», якому стали відомі деталі історії з вибухом від такого собі «співробітника нквс Алчевська». За словами джерела, невідома кількість «кадрових солдатів рф - поїхали додому. Більшість поїхало в пакетах. Ті, кому пощастило: поїхали додому в мішках».

«Суть ситуації: місцевим алчевським бомжам не платять зарплату ікс місяців. Але строковикам-патєряшкам - платять зарплату регулярно і вчасно. Метал, який можна різати і обмінювати на бухло в Алчевську – щось не росте із землі і має здатність закінчуватися. У підсумку - місцевим обдроченцям здалося, шо ситуація для них-абііііідна-нісправідліва-бєспредел!», - пише блогер.

Дізнавшись, що російським військовослужбовцям вже привезли зарплату, а з місцевими «ополченцями» ще невідомо коли розплатяться, останні вирішили самі відібрати гроші у росіян. Вони зайшли в казарми до росіян, забрали гроші, замінували і підірвали будівлю. Після цього «ополченці» вирушили заливатися алкоголем, а в Алчевськ прибули високопоставлені російські військові керівники для з'ясування обставин події. Тепер вони витягують з місцевих наливайок всіх п'яних представників «новоросії» і готують їх до відправки в Сирію.Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх