,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


За добу війська РФ порушили режим припинення вогню більше 15 разів
-2
Разом з тим, за його словами, російсько-терористичні війська продовжували вести обстріл, хоча їх інтенсивність протягом останньої доби істотно знизилася.

"В цілому російсько-терористичні війська порушили режим припинення вогню більше 15 разів. Зокрема, зафіксовані обстріли з боку противника на Дебальцевському плацдармі (основна частина обстрілів) і в районі Донецьку. Вогонь вівся в основному зі стрілецької зброї і мінометів,
— повідомив він."

Так, противником відкривався вогонь з позицій в районі н.п.Авдіївка, Мар'їнка, Нікішине, Чорнухине та ін. У районі н.п.Піски бойовики тривалий час вели хаотичний вогонь зі стрілецької зброї по лісопосадці з невстановленою метою (українських військовослужбовців у даній лісопосадці на той момент не було).

Також, як повідомив Тимчук, не зменшилася бойова активність російсько-терористичних військ в зоні АТО у вигляді інших форм діяльності військ.

Так, в північних і північно-західних районах Донецька фіксувалися активні переміщення підрозділів противника, який перекидає сили і засоби вздовж лінії фронту. Крім живої сили, відзначено перекидання бронетехніки, а також артилерійських систем - шість установок ствольної артилерії прослідували в бік Петровського району міста.

Пруф

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх