,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Терористи використовують нову тактику нападу на блок-пости
-3
Терористи використовують нову тактику нападу на блок-пост. У Кам’янці теракт здійснив не самовбивця, а місцевий таксист, якому в машину терористи заклали бомбу.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив головний редактор видання «Цензор.нет» Юрій Бутусов.
«Сьогодні проводжав з Амвросіївки борт із тілами трьох бійців 39-го батальйону Територіальної оборони Дніпропетровської області, які загинули 21 липня поблизу села Кам’янка Донецької області. Вважаю важливим розповісти деталі цієї трагедії та зробити висновки. Я там на місці ближче до першоджерел, хочу повідомити ті деталі, які не вказані в повідомленні РНБО і Дмитра Тимчука», – пише Бутусов.

За його словами, жертв, на жаль, не три, а як мінімум, п’ять. «Останки двох бійців ще не передали. На блок-пост заїхав мікроавтобус. За кермом перебував чоловік середніх років. Очевидець, який дивом вижив, не вважає, що це був самогубець. Боєць заявляє, що це був місцевий житель, в машину якого терористи заклали потужний заряд – до 30 кілограмів тротилу, і встановили радіодетонатор. Водій поводився спокійно. Швидше за все, це був таксист (особа встановлюється), якого попросили перевезти коробки з вантажем. Нещасна людина не знала, що його машина була перетворена на бомбу, а його самого використовували наосліп. Бомбу швидше за все, підірвали дистанційно», – повідомляє журналіст.

Він також зазначив, що причиною великих втрат стало те, що у пункті пропуску теребувало багато військовослужбовців.

«Очевидно, що слід мінімізувати кількість перевіряючих документи на наших блок-постах, щоб блок-пости перестали бути такою зручною мішенню для терористів», – зауважив Бутусов.

«Головні сили підрозділу, який несе службу на блоці, повинні контролювати ситуацію на дорозі із замаскованих укриттів і позицій для стрільби. Не забувайте – чим менше ви знаходитесь в складі великих підрозділів на відкритому місці, тим менша ймовірність, що ви станете пріоритетною мішенню терористів», – радить він.
Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх