,


Наш опрос
Как изменилась Ваша зарплата в гривнах за последние полгода?
Существенно выросла
Выросла, но не существенно
Не изменилась
Уменьшилась, но не существенно
Существенно уменьшилось
Меня сократили и теперь я ничего не получаю


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Донбас буде зачищено за тиждень
-2
Україна змогла в рамках режиму припинення вогню не тільки ретельно підготувати та спланувати ефективність антитерористичної кампанії, в режимі припинення вогню, фактично, створилась й інформаційна антитерористична група, яка демонструє свої результати.

Місцеве населення підтримує українських визволителів, а наші західні партнери отримують правдиву інформацію про перебіг подій.

Не менш, а можливо і більш важливим є те, що сьогодні, на мій погляд, між президентом Порошенко та фрау Меркель і мсьє Олландом відбуваються суттєві розбіжності, адже президент не бачить пріоритету в пропозиціях Берліну та Парижу щодо припинення вогню, фактично в односторонньому порядку, і стимулює відповідальних осіб до ефективного виконання антитерористичного плану, в результаті якого вже сьогодні звільненні принципово важливі та стратегічні об'єкти. На мій погляд, при такому темпі деокупаційної операції, Донбас повністю буде зачищено за тиждень.

Україна стала сильнішою, і навіть не тільки у відносинах з агресивним Кремлем та їхніми терористами на нашій території, а навчилась захищати свої позиції на Західному дипломатичному фронті.Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх