,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


"Інформаційний опір": Загинув один член екіпажу збитого під Слов’янськом літака
+1
"Борт покинули 3 члени екіпажу, 1 із них загинув", - зазначив він.

Також, за його словами, уночі в зоні проведення АТО був обстріляний блок-пост силовиків біля Билбасовки (Слов'янський район Донецької області).

За його інформацією, в результаті обстрілу було поранено двоє українських військовослужбовців.

Крім того, Тимчук пише, що терористами була обстріляна колона сил АТО, але постраждалих серед силовиків немає.

"Силовики відкрили у відповідь вогонь. Про втрати серед терористів немає даних", - написав він.

Раніше керівник антитерористичної операції Владислав Селезньов написав на своїй сторінці у Facebook, що під Слов'янськом льотчики ціною свого життя відвели загрозу для жителів міста.

"Екіпаж військово-транспортного літака Військово-повітряних сил ЗС України Ан-26 з вантажем невійськового характеру на борту, жертвуючи своїм життям, зробив усе можливе, щоб відвести літак від міста", - написав він.

За інформацією Селезньова, літак був збитий терористами в результаті двох пусків ПЗРК і падав на житлові квартали Слов'янська.

"Умілими діями екіпажу літак був поведений в сторону від Слов'янська. На місці падіння літака проведена евакуація екіпажу. Поранені льотчики направлені для надання медичної допомоги в лікувальні установи", - повідомив керівник АТО.

Як повідомлялося раніше, очевидці у соціальних мережах повідомили, що під Слов’янськом терористи збили український літак.

Згодом речник АТО Владислав Селезньов підтвердив інформацію про влучення під час обстрілу з ПЗРК ракети в транспортний літак Ан-26 Повітряних сил України над Слов'янськом.

“Ан-26 Повітряних сил України виконував завдання з перевезення гуманітарного вантажу, зібраного волонтерами. За інформацією з одного блокпостів сил АТО біля Слов'янська, в літак було здійснено два постріли з ПЗРК. У результаті зафіксовано влучення у правий двигун та вибух”, - заявив Селезньов.


Источник
П.С. Однозначно пора прекращать сюсюкаться и сопли жевать...

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх