,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


На Донбассе патриотам целостности Украины в срочном порядке раздают оружие
-2
"Всім, хто прагне захистити цілісність України та громадянський мир, спокій та злагоду на Донбасі, хто дійсно вважає, що з проросійскими терористами не можна вести переговори, а треба раз та назавжди сильним ударом показати Путіну та Януковичу, хто на Донбасі є справжний хазяїн - якнайшвидше дзвонить за телефоном відділу комплектації спецбатальйону ППС - 095-653-98-50 - та ОТРИМУЙТЕ ЗБРОЮ!
Кадрова комплектація спецбатальйону міліції здійснюється на підставі Указу в.о. Президента України Олександра Турчинова № 405/2014 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року "Про невідкладні заходи з подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України».
На держслужбу призиваються добровольці - чоловіки у віці від 18 до 50 років. Питання проходження медкомісії, отримання необхідних довідок та інших тягомотних процедур скорочені до майже повного скасування та вирішуються миттєво. ДЗВОНІТЬ (095) 653-98-50! Вставайте до лав спецбатальону!", - говорится в сообщении.Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх