,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Хто перший вистрелить – програє
-8
Я повністю поділяю стурбованість щодо ситуації в Криму, висловлену Анатолієм Гриценком. Мені теж прикро, що агресор не отримує збройної відповіді, на яку вочевидь заслуговує. Але, хоч як парадоксально, мені ближчі аргументи раніше антипатичного мені Гончаренка (інша річ, що потрібно підтримати бойовий дух наших солдатів – тут я цілком згодний із Гриценком: вони не мають відчувати себе залишеними напризволяще і мають мати чіткі команди згори).

Путін програв одразу ж – як тільки почав інтервенцію. Без жодного приводу. Світ побачив, хто агресор, і засудив його. США вже запроваджують санкції, а ЄС, схоже, до них приєднається. Між тим, не секрет, що Путін розраховував повторити південноосетинський сценарій. Ми пам'ятаємо, як Саакашвілі піддався на численні провокації, і як це було потім використано проти Грузії. У нас немає бути ілюзій щодо військової переваги російської воєнщини і щодо того, які будуть втрати з обох боків, коли виникне збройний конфлікт. Можна загинути по-геройськи. І я не сумніваюся, що жертовність є у наших солдатів і офіцерів. Але нам треба виграти. І ми виграємо, бо у цьому світі гола сила вже не працює. Це тільки Путін так думає. А полковник Мамчур переміг беззбройний озброєних головорізів.

Не спрацює і псевдореферендум (пропоную у ЗМІ ніколи не говорити про референдум, тільки про псевдореферендум). Ну буде картинка на російських каналах. А більшість міжнародних каналів покаже бойкот татар, порушення всього і вся, російських солдат, відеоряд окупації. Ми ж розуміємо, що жодна міжнародна інституція і світ це уже не визнали і ніколи не визнають.

Путін хоче перетворити Крим на велике Придністров'я (на включення до складу Росії він не піде, як не пішов у випадку Придністров'я) і думає, що цим він перешкодить руху України до Європи. Я думаю – вийде навпаки: Україна прискорить рух до Європи, а Європа своєю чергою надасть допомогу. Путін черговий раз помиляється, як помилявся Саддам та й інші диктатори. Уже зрозуміло, що Україна не залишиться віч-на-віч з агресором. Я думаю це стане вирішальним фактором у вирішенні долі Криму. А нам зараз треба втримати ситуацію на сході і півдні. Оце, я думаю, стане визначальним з українського боку. Ми ж розуміємо, що Путіну потрібний був не Крим, а розкол країни або вся Україна. Тому саме контроль над ситуацією у цих регіонах має стати ключовим завданням.

Можна провести аналогію з Майданом. Ми стояли на Майдані довго, три місяці – люди рвалися на штурм. Беззбройні – проти озброєних. Нас провокували, ми не піддалися – і зрештою перемогли. І перемогли не тільки в Україні, а й у світі, який з подивом для себе знову відкрив українців.

Источник

Скоро фашистская Россия и шизофреник Пукин почувствуют член в своей жопе,равно как и все жители рашки поймут кого они по своей глупости поддерживают.Будет полная изоляция России со стороны США и Европы,а Украина им в этом поможет обязательно.Очень глупо идти против всего мира из за своих амбиций и психического состояния лидера. А крымчане очень пожалеют,что пошли на эту авантюру,когда курс росс.рубля к евро будет 1=60,а зарплата в дотационном Крыму будет не более 20тыс.руб и это у специалистов и руководителей,а украинские дипломы в России не котируются.Радужные перспективы быстро развеяться.ЭХ..наивные.


Россияне, Вы читаете этот сайт - ну представьте, Вы дома, смотрите
телек, жена готовит на кухне, дети играют... и тут вламываются соседи,
типа, у Вас пожар, начинают все заливать пеной, портят ремонт, хватают
Вас и тянут в коридор, несмотря на Ваше сопротивление, бьют, чтобы не
цеплялся и не мешал спасать, детей и жену выбрасывают с балкона - чтобы
не сгорели, лучше ноги пусть поломают, но будут живы... И уверенные в
своей правоте, расходятся по квартирам... Вот вопрос к Вам - Вы им
скажете спасибо, когда похороните детей и будете всю жизнь катать в
инвалидной колясочке свою жену? Или тихонько придушите ночью? Только
ответьте честно и себе.
Поэтому НЕ НАДО НАС СПАСАТЬ!Мы живем. работаем. радуемся весне. И у нас все хорошо. Без Вас.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх