,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Артилерійську базу в Євпаторії продовжують штурмувати росіяни і колишні бійці «Беркуту»
-4
Там тривають перемови між українським та російським командуванням та представниками цивільних.
Про це повідомляє ТСН.
Українські військові стали живим щитом на захист частини. Ще одним рядом стоять дружини військових.
Нападників налічується кілька сотень, їм допомагають місцеві проросійські радикали і розформований «Беркут». Окупанти вимагають в українців здатись і залишити територію частини.
На базу навідався і представник так званого «кримського прем’єра» Аксьонова. У супроводі декількох озброєних молодиків він вимагав закрити і опломбувати зброю. Українські військові відмовились, бо, за їхньою інформацією, за кілька кілометрів від бази стоять автобуси з російськими артилеристами з ракетно-зенітним комплексом БУК, зокрема.
Штурмову бригаду, яка тероризує базу в Євпаторії, напередодні бачили в Бельбеку. Вона гастролює Кримом і провокує конфлікти. Але наші солдати, як можуть, стримують натиск.
«Російське керівництво прислало сюди особовий склад на 11 автобусах, щоб вони зайняли наші місця. Ми їх виштовхали живим щитом. Після цього прибув спецназ. Виставили ультиматум, щоб ми здали зброю і здалися самі. Поки що тримаємо натиск. Ми беззбройні. Браму не даємо відкрити на КПП. Їм допомагають радикально налаштовані проросійські елементи. І найцікавіше: наш розформований «Беркут». Вони на стороні росіян тут виступають», – розповів майор Микола

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх