,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Афганські таліби розстріляли десятьох лікарів
Афганські таліби розстріляли десятьох лікарів

Про вбивство лікарів у провінції Бадахшан на північному сході Афганістану стало відомо в суботу, 7 серпня. Група медиків складалася з шести американців, німця, британки і чотирьох лікарів з Афганістану. Двом афганцям вдалося залишитися в живих, інших, у тому числі трьох жінок, вбито.

Як заявив Reuters Дірк Франц, керівник гуманітарної організації International Assistance Mission (IAM), з якою співпрацювали загиблі, десять медичних працівників, вбиті в Афганістані бойовиками руху Талібан, не були християнськими місіонерами.

Раніше таліби пояснили напад на групу лікарів-офтальмологів тим, що ті займалися місіонерською діяльністю. Також бойовики повідомили, що в убитих були при собі примірники Біблії, перекладеної місцевою мовою дарі. Проте представники IAM стверджують, що організація ніяк не пов'язана з місіонерством, і у медиків не могло бути при собі Біблій, крім особистих примірників.

У свою чергу, держсекретар США Хілларі Клінтон засудила вбивство в Афганістані дев'яти співробітників організацій, які займалися наданням медичної допомоги народу цієї країни.

"У п'ятницю представники афганської поліції виявили тіла дев'яти співробітників медичних організацій, які були вбиті в провінції Бадахшан. Шестеро з них були американцями", - сказано в заяві Клінтон.

У ньому наголошується, що Талібан з гордістю взяв на себе відповідальність за цей акт страхітливого насильства ".

Зі слів голови американського дипвідомства, ці люди перебували в регіоні для того, щоб надавати безкоштовне медичне обслуговування знедоленим жителям афганських сіл і працювали в неурядовій організації, яка також займалася цим.

Клінтон підкреслює, що "це були лікарі, медсестри і технічний персонал. Їх місія була виключно гуманітарною і повністю незалежною від будь-якого уряду".

"Ми рішуче засуджуємо цей безглуздий акт. Ми також засуджуємо відкриту спробу Талібану виправдати невиправдані дії фальшивими звинуваченнями щодо діяльності цих людей в Афганістані", - йдеться в заяві держсекретаря США.

У ній наголошується, що "у терору немає релігії, і ці дії відкидаються людьми по всьому світу, включаючи мусульман у Сполучених Штатах Америки".-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх