,


Наш опрос
Насколько Вас заебали посты Нейро_Социум о дегенерате Шарие?
Убрать нахер посты о Шарие!
Разрешить один пост в день
Забанить Нейро_Социум нахуй!


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Украинцы обьявили войну Англии :)
0
Цей конфлікт розпочався кілька тижнів тому, коли почесний член Маленької партії снайперів, зареєстрованій у Стародубі, Стюарт Хілл, оголосив незалежність острова Форвік. Цей клаптик землі, полощею у гектар, належить до Шетландських островів у Північному морі, недалеко від Шотландії.

Вивчивши документи, Стюарт Хілл повідомив, що більше не визнає юрисдикції Великобританії і Європейського союзу. У ХУ столітті, було укладено угоду між королем Норвегії Крістіаном і королем Шотландії Джеймсом ІІІ, згідно якої, Шетландські острови перейшли шотландському монарху як частина приданого. У 1669 році, король Чарльз ІІ, підтвердив статус островів. Вони залишилися під прямим управлінням британської корони. Фактично, ми маємо типовий зразок несправедливого рішення, а точніше, окупації!

Стюарт Хілл просто хоче відновити справедливість, встановивши юридично коректні стосунки між Форвіком, як частиною островів і короною. Розглядається проект рішення про надання острову коронної землі, як це зроблено з Норманськими островами, островом Мен.

Про громадянський подвиг містера Хілла широко повідомили світові ЗМІ. На жаль, офіційні установи Британської імперії проігнорували справедливі вимоги народу Форвіка.

На щастя, проблемою зацікавилися в Стародубській республіці, яку вважають зразковою демократією.

Права людини, свобода, демократія, процвітання – є базовими принципами існування цієї взірцевої республіки.

Міністр закордонних справ республіки П.Цимбалюк вивчив ситуацію, зробивши висновок про законність вимог гордого народу острова Форвік.

"Ми вважаємо, що Форвік, який багато віків потерпав від незаконної англійської окупації, заслужив право стати повноцінною незалежною державою! – заявив Голова Верховної ради Стародубської республіки В.Остапович, - Ми офіційно першими визнали цю нову державу! Подібне рішення було прийнято нашими братами з Кубанської Народної республіки і Республіки «Задунайська Січ». Свободу не спинити!"

Стало відомо, що республіки готові допомогти Форвіку з створенням власних збройних сил, підтримують дипломатично, фінансово, інформаційно і морально.

Викликає подив, що межує з глибоким обуренням, повне ігнорування офіційних органів Британії подій довкола Форвіка! Ні уряд, ні МЗС, ні англійська королева особисто, демонстративно не звернули уваги на права народу Форвіка на самовизначення! Що для демократичної держави, недопустимо!

Аби підтримати державотворчі процеси на Форвіку, Стародубська республіка вирішила направити на острів обмежений демократичний контингент, облаштувати військову базу, куди буде переправлено одну з атомних боєголовок республіки. До берегів Англії направлено Перший ударний флот республіки на чолі з атомним авіаносцем «Історик В.Бровко». Одночасно, з раніше окупованої Гренландії, вирушила флотилія ядерних підводних човнів на чолі з субмариною «Л.Швидун».

У ці хвилини кораблі займають бойові позиції, готуючись до морської блокади Англії.

МЗС Стародубської республіки шукає оказію, аби передати до Лондона ноту з офіційним оголошенням війни Англії. Скоріш за все, передамо з водієм рейсового автобуса Київ-Лондон…

8 липня 2008 року увійде в історію як день початку переможної війни з Англією. Заплановано ліквідувати застарілу форму правління, якою стала монархія, а також всі антигуманні масонські штучки, які не дають вільно жити багатостраждальному англійському народу.

Після перемоги, 8 липня і день закінчення війни, на Форвіку будуть оголошені вихідними.

За прогнозами розвідки, Англія не витримає навіть місячної морської блокади.

Заплановано повернути незалежність Шотландії, а також Північній Ірландії. На цих територіях почалася велика пропагандистська робота, створення підрозділів Національної Стародубської гвардії. Формуються місцеві осередки Партії снайперів Англії.

Є оптимістичні прогнози з приводу повернення Англії до списку справжніх демократичних держав…

Про перебіг блокади, військових дій, будуть широко повідомляти провідні ЗМІ (сайт СР, Нова Січ, Хай Вей, Народна правда, та інші впливові світові органи).

На честь війни з Англією, буде випущено спеціальну поштову марку, сувенірна продукція… Як завжди, запрошуємо спонсорів війни з Англією. Міжнародних терористів, аферистів і фінансистів, просимо не турбувати.

На честь справжнього лицаря Стюарта Хілла, у всіх демократичних територіях, окупованих Стародубською республікою, а саме: Гренландії, Швейцарії, Монголії, заплановано спорудити бюсти, назвати вулиці і сільські населенні пункти.

Експерти прогнозують завершення зразкової кампанії із звільнення народів Англії, до кінця літніх відпусток.

Сподіваємося, після того розпочнеться довгоочікувана демократична окупація Антарктиди.

Свободу не спинити!

Англія, здавайся!

источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх