,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Місія неможлива – 3
0
13 червня 2007р. в 01.30 ночі стався вибух на даху однієї з будівель на площі Конституції. Металеві осколки розлетілісь на відстань 50 – 70 м. В наслідок вибуху незначні тілесні ушкодження отримав мешканець м. Харкова, також від вибуху постраждав автомобіль „Мерседес“ (розбито заднє скло, кілька вм’ятин на кузові), яким користується секретар міськради Г.Кернес.


Представник силових структур, який побажав залишитись невідомим, прокоментував цю ситуацію так: „Вибух був такої сили, що не варто про це й говорити“.


13 січня 2007р. під ялинкою біля готелю „ Національ“,на проспекті Леніна, пролунав вибух, в час, коли біля входу знаходився Генадій Адольфович. Тоді секретар міськради заявив, що це замах на його життя і відмітив, що це перший радіокерований вибух у Харкові.

В цей же час, прес-служба УМВС Харківської обл. повідомила: „Вибух мав імітаційний характер“.

Під час останніх президентських перегонів, невідомі спробували підірвати чергове авто найвідданішого слуги народу. Після цих випадків починаєш розуміти: ось де справжня боротьба за добробут нашого народу. Радій, Україно! З’явився і в Тебе захисник. І вибухи його не беруть, і ночами працює, власноруч затримує шпигунів ( працівників СБУ та МВС). Він лише струсне пороховий гар та з посмішкою поправить рожевий шарфик:

- Поймай меня, если сможешь...

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх