,


Наш опрос
Как Вы относитесь к юзеру под ником Свой?
Все правильно пишет!
Заебал ненавистными комментриями в адрес Украины-забанить!
Как-то все равно...


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Антиімперський Фронт і мітинг у Києві
8 травня у Тернополі (Україна) був створений Міжнародний Антиімперський Фронт, кістяк якого утворили Всеукраїнське об'єднання «Тризуб” ім. Степана Бандери (провідник Дмитро Ярош) та Рух за Деколонізацію Кавказу (голова Ахмад Сардалі).

Завдання МАФ – „сприяння боротьбі поневолених Росією народів”, об'єднанню їхніх зусиль проти «імперських монстрів, глобалізму, сатанізму й неореваншизму». 20 травня МАФ зорганізував у Києві Антиімперський Марш та мітинг біля Російського посольства – проти неоімперської політики РФ, - на відзначення 143-ї річниці «завершення» першої Російсько-Кавказької війни, результатом якої стала остаточна окупація Росією Кавказу, що триває досі.

В акції взяло участь близько 250 людей – крім українців, чеченські біженці, а також студенти з Індії, Пакистану, країн Африки тощо. Демонстранти зібралися о 16 год. на Повітрянофлотському проспекті й рушили до посольства РФ під прапорами України, Чеченської Республіки Ічкерія та прапори ОУН; транспаранти з гаслами: «Київ проти Москви!», «Воля народам – воля людині!», «Росія – гніздо расизму і ворог африканців!», «Сьогодні Чечня – завтра Україна!», «Путіна – до відповідальності!», «Мусульмани Індії й Пакистану разом з Чечнею й Україною – проти Росії!» тощо.

Перед посольством Росії виступив із промовою голова політичної референтури ВО «Тризуб» Іван Сута. Він наголосив на загрозі російського реваншизму, зазначивши, що підтримати боротьбу чеченського та інших народів Кавказу – обов'язок кожного свідомого українця. Він також зазначив, що в Україні зараз – режим «внутрішньої окупації». «Численні бандитські угруповання російських екстремістів фактично безкарно, а іноді за потурання влади скоюють злочини. Українська економіка фактично загарбана російськими олігархами, які, у свою чергу, пов'язані з російськими спецслужбами і чинять у їхніх інтересах. Українська влада розділена на два угруповання: одна частина контролюється Москвою й чинить в інтересах Росії, а друга – Заходом»; обидві сили мають «імперські претензії, які загрожують українській національній незалежності та державності», отже, завдання українського народу – мобілізуватися.

Іван Сута зазначив, що Фронт, до деякого ступеня, є наступником Антибільшовицького блоку народів, заснованого Ярославом Стецьком при ОУН. До об'єднання поневолених закликав також і великий син чеченського народу, перший президент ЧРІ Джохар Дудаєв, наголосив І. Сута. Виступили також командувач Київського відділку ВО «Тризуб» Андрій Пилипась.

Мітинг супроводжували близько 30 журналістів українських ЗМІ, у тому числі «5-й канал», який 20 травня увечері показав докладний репортаж про подію та інтерв'ю з п. Сутою. Міліція в акцію не втручалася. Все відбулося без інцидентів.
Chechenpress.org (пер. з рос., дещо скорочено)

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх