,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Виступ Президента України на Енергетичному саміті у Кракові
0
Вельмишановні панове Президенти!

Шановні пані та панове!

Нинішній саміт об’єднує однодумців.

Рівень цієї зустрічі дуже переконливо засвідчує, наскільки важливими і гострими для всіх європейських націй стають питання енергетичної політики, енергетичної безпеки, енергозбереження.

Маємо чудову нагоду виробити єдине бачення і підходи наших країн.

Україна вельми зацікавлена у формуванні спільного енергетичного простору у нашому регіоні. Київ готовий зробити належний внесок у цю справу. Наша стратегія розвитку енергетичної галузі ґрунтується на принципах досягнення енергетичної ефективності і повноцінного використання транзитних можливостей. Ми будемо заохочувати компанії, підприємців, місцеву владу розвивати проекти з енергозбереження. За розрахунками експертів, Україна може скоротити вдвічі свої енергетичні витрати.

Наш пріоритет – диверсифікація джерел енергопостачання.

Значні сподівання покладаємо на розвиток видобутку власних енергетичних ресурсів. Україна має значні запаси вугілля, розвідані поклади нафти і газу на шельфі Чорного моря і в інших регіонах України.

У нашій Енергетичній стратегії значна роль відведена розвитку електроенергетики. Україна й надалі залишатиметься серйозним гравцем на європейських ринках електричної енергії.

Одним із ключових пріоритетів на найближчу перспективу вважаю повноцінне приєднання до Європейської енергосистеми UCTE з послідовним збільшенням експорту електроенергії до європейських країн.

Особливе значення для нашої країни посідає атомна енергетика. За прогнозами, виробництво електроенергії на АЕС України збільшиться до 2030 року майже вдвічі.

Спільним елементом енергетичних стратегій наших держав є використання транзитного потенціалу.

Переконаний: тільки об’єднання зусиль усіх зацікавлених партнерів дозволить використати наші переваги найкращим чином, на благо всієї Європи. Саме так ми зможемо забезпечити надійність, безпеку, розвиток транзиту енергетичних ресурсів, його безперебійність і захищеність.

Сьогодні вкрай потрібно знайти найбільш оптимальне поєднання можливостей кожної з наших країн, яке б дало істотний поштовх розвитку Європейської Енергетичної Хартії.

Зараз ми робимо перший і дуже потрібний крок. Сподіваюся, що конкретикою і практичною віддачею буде сповнена кожна подальша дія.

Ми відкриваємо нові можливості.

Я щиро вірю в наш успіх.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх